PROZRAZENO! Na co se můžete těšit po prázdninách?

Aktualizováno 26.6. 2018 11:43
Seriál Ulice: Co se bude dít po prázdninách?
Zdroj: TV Nova

Třináctá sezona Ulice minulý týden vyvrcholila loučením Adriany. Na nové díly čtrnácté sezony si musíte pár týdnů počkat, protože také letos má Ulice prázdninovou pauzu ve vysílání. A co vás čeká po ní?

Přehrát poslední díl

Trable s rodiči
Tereza a David si užijí super prázdniny, přesně jak mají naplánováno. Ale jen co se vrátí z cest, začne ten pravý kolotoč a šrumec. Do života jim zasáhne nejen Terezin táta Tomáš, ale také Davidovi rodiče. Jací jsou? Už nyní vám prozradíme, že jsou pravými opaky Tereziných rodičů. A podle toho bude vypadat i jejich seznámí s Tomášem, kterého čeká docela náročné období, a to nejen kvůli blížící se svatbě…


Aleš se nevzdává
Gábina si nepřeje nic jiného, než aby jí Aleš zmizel ze života. Ten něco takového však nemá v úmyslu. U Gábiny je stále zaháčkovaný přes Šímu, který ho zbožňuje. V Gábinin prospěch nyní hrají prázdniny, které má Šíma docela nabité. Gábina tak sází na to, že i v případě Aleše bude u Šímy platit, že sejde z očí, sejde z mysli. Dokonce tomu i sama částečně napomůže. Bude to ale stačit? Jak velké pouto mezi sebou Aleš a Šíma mají?

 

Kapela na soustředění
Jaké by to bylo léto bez fesťáků a té pravé letní pohody? Starej vercajk vyrazí na soustředění do Loučky k Maléřovým, kde bude hned pořádně rušno, a to nejen kvůli zkoušení. Veronika se tak odváže, že i Martinovi spadne brada údivem. Verča i ostatní členové kapely totiž budou řádit jako za mlada. A neobejde se to ani bez několika karambolů…


Žádost o ruku
David není jediný, kdo se letos odhodlal k žádosti o ruku. Pochlapí se také Pavel, který si je jistý, že Vendula je ta pravá, i když spolu zatím chodí jen pár měsíců. O to víc Pavel svým úmyslem všechny překvapí. A o to víc to začnou jejich blízcí řešit… Proč tak najednou?

 

Karla a Mára
Karla a Mára si dopřáli dlouhou dovolenou, během které si užívali jeden druhého a také hodně cestovali. Domů se vrátí nabití energií, se spoustou zážitků i několika otazníky. Jak to bude dál s Karlou, která se těsně před dovolenou rozešla ve zlém se svým parťákem Jirkou Hermanem? A jak na tom jsou Márovi rodiče, o nichž nemají téměř žádné zprávy?

 

Na nové díly Ulice si budete muset pár týdnů sice počkat, ale na webu jsme s vámi stále! Po celé léto pro vás budeme mít videa, fotogalerie, ankety i zajímavosti nejen z Ulice, ale také z nových dílů.

 

Anketa

Na čí příběh se těšíte nejvíc?

Hlasovalo 20884 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 


 

TV Nova