PROZRAZENO: Nové začátky, překvapivé konce i utajená láska. Co se bude dít v Ulici koncem října?

Publikováno 14. 10. 2017
Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Konec s sebou zákonitě přináší i nový začátek. Ovšem ne každý je na takové změny připraven a ne každý je vítá. K velkým změnám se už brzy odhodlají nejen Simona a Rudolf, ale také David, jenž konečně udělá nevyhnutelný řez. A nebude sám… Na co se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Rozchod s Alenou
Měsíční stáž v zahraničí Davidovi pomohla nejen k dokončení učebnice, ale i uvědomění si, co vlastně chce a koho doopravdy miluje. Díky tomu ho čeká nejen hodně nepříjemný krok, jenž by rád učinil co nejdříve, ale i velice příjemné chvilky s tou, která je pro něj ta pravá – s Terezou. Má to však jeden háček. Před ostatními chtějí tuhle novinku zatím tajit, což ovšem přináší i spoustu humorných situací… Jak Davidovo rozhodnutí přijme Alena, která si s ním plánuje společnou budoucnost? A jaké prekérní okamžiky zažije zamilovaný páreček David a Tereza?

 


Dusno na oslavě Mastného
Od chvíle, kdy se Radkovi Mastnému narodilo vnouče, snaží se mít co nejlepší vztahy s dcerou Gábinou, aby se mohl s malým Šímou vídat co nejvíce. Gábina bere tátu s rezervou, ale Šímu o milujícího dědečka rozhodně připravit nehodlá. Už brzy se však stane něco, co jejich vzájemné vztahy zmrazí na bod nula, něco, kvůli čemu odejde Gábina i se synem uprostřed tátovy narozeninové oslavy. Něco, v čem bude mít prsty Květa, která chce za každou cenu dosáhnout svého… Co Květa udělá?

 


Splněné sny Simony a Rudolfa
Co všechno nám může takřka den ze dne změnit od základů život? V případě Simony a Rudolfa to je pracovní nabídka, která se prostě neodmítá. Rudolf sice zaměstnání má, navíc ho jeho práce i hodně baví. Přesto začne uvažovat o velké změně, díky které by se mohl živit svým koníčkem. Jeho známý se totiž chystá rozšířit svou sbírku válečných veteránů, a tak potřebuje někoho, kdo se mu bude o tyto skvosty starat. Jak na to zareaguje Simona? Už teď vám prozradíme, že Simona i Rudolf si splní své sny a začnou nový život se vším všudy… V roli Rudolfova známého se opět objeví Janek Ledecký. Příběh Simony a Rudolfa se tentokrát natáčel také v exteriéru a vezme za srdce všechny, kteří nepřestávají doufat, že jednou bude líp.

 


Milošova rada nad zlato
Vidět Miloše úplně naměkko se hned tak každému nepoštěstí. Bedřich a Jindra, pyšní rodiče před pár týdny narozené Lady, ho takhle zažijí a budou jen koukat. Milošovi samým dojetím téměř ukápne slza, když jejich malou princeznu spatří. Při pohledu na ni hořce zalituje, že s Evou mají jen syna. A pak Bedřichovi doporučí něco, co by na jeho místě udělal asi každý druhý chlap. Něco, co ženatý Bedřich, který pořád miluje svou ženu, okamžitě zamítne. Nedělá ale chybu? Jak jeho vztahy vnímá svým selským rozumem Miloš?Lumírův restart

Každý druhý manželský pár tohle moc dobře zná. Přes den jsou oba dva v jednom kole, takže večer už jen padnou do postele rádi, že si konečně můžou trochu odpočinout po náročném dni. Intimní život se jim ze života pomalu vytrácí, ani vlastně nevědí jak. A právě tomu chce Lumír Nykl zabránit. Svou ženu Světlanu miluje, takže si s ní chce zákonitě užít i trochu manželských něžností a urvat si ji jen pro sebe. Jak na to půjde? Co vymyslí, aby nepřišel o intimní chvilky s ženou svého života?


Nenechte si ujít nové díly Ulice. Konec měsíce bude plný nečekaných zvratů, lásky i humoru.

 

 

 

 

 

 

TV Nova