Publikováno 4. 12. 2017

PROZRAZENO: Provalená tajemství, velká vánoční překvapení, trapasy i radikální rozhodnutí. Co přinesou prosincové díly Ulice?

Seriál Ulice: Co přinesou prosincové díly?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Adventní čas je tu, ovšem o klidné předvánoční atmosféře si spousta vašich starých známých z Ulice může nechat jen zdát. U Adriany to nečekaně bouchne po příjezdu Áji, Vendule dojde trpělivost s Máriem, na Máru praskne to, co mělo zůstat utajeno. Zato Gábinu a Terezu čekají velká vánoční překvapení. A nejen je. Co se bude dít v Ulici v prosinci?

Přehrát poslední díl

Ája přitvrzuje
Do Vánoc zbývají tři týdny, ovšem u Peškových si mohou nechat o sváteční náladě jen zdát. Robert i nadále manipuluje slepě zamilovanou Adrianou a nenápadně ji rozeštvává se zbytkem rodiny, byť se tváří, že dělá pravý opak. Situace se už brzy nečekaně vyostří, když za Robertem přijede jeho milenka Ája a setká se i s Adrianou… Co všechno se Adriana dozví? A co to udělá se vztahy v její rodině jen pár dní před nejhezčími svátky v roce?

 


Máriovi teče do bot

Poklidná adventní nálada letos míjí rodinu Nyklových. V pekařství mají tradičně šrumec, Světlana se na radnici taky nezastaví. Vendula má však úplně jiné starosti. Řeší hlavně Mária, jehož všichni její blízcí považují za jejího partnera. Rapper Mário se u ní tak zabydlel, že se nehodlá hnout z místa a ani nijak zvlášť měnit svůj život. O tom, že by si našel práci, nechce ani slyšet. Ovšem i na něj již brzy dojde… Co se stane? Proč Mário skončí u doktora? A co bude poslední kapkou pro Vendulu?

 


Pravda o Márovi
Mít tajemství před partnery se moc nevyplácí, o tom už Mára něco ví. Ale přiznat věci, kterými se člověk opravdu nerad nechlubí, není jen tak. Márova přítelkyně Karla proto nemá doteď tušení, jaké kvítko Mára kdysi býval. V jejím případě je to o to pikantnější, že je policistkou. Jenže něco takového, jako je kriminální minulost, se na tahu s přáteli a po pár skleničkách alkoholu jen těžko utají… Co všechno se provalí? A jak na to zareaguje Karla?


Překvapení pro Terezu

David Kučera chystá pro Terezu malé adventní překvapení. Aby vše klaplo, jak má, potřebuje i volný byt. Jenže právě v tom je malý háček. Ne každý si totiž přečte jeho zprávu, kde prosí o trochu soukromí na dnešní večer. A ne každý má tu pravou adventní náladu jako zamilovaný páreček. Třeba Ota by letošní Vánoce nejraději vymazal z kalendáře. Proč? A co David chystá pro Terezu?


Velké zvraty u Matěje a Mikiho
Miki a Matěj mají pořádný důvod k oslavě, ale do smíchu moc není ani jednomu z nich. Mikimu už dochází s Matějem trpělivost a to, co se již brzy stane, pro něj bude poslední kapkou. Dokáže skousnout opravdu hodně, od jisté doby se snaží brát Matěje s rezervou, tentokrát to však mezi nimi bouchne tak, že se Miki rozhodne k radikálnímu vyřešení celé situace. Pro Matěje to je těsně před svátky nečekaná rána. Záhy na to navíc dojde k něčemu, co by mohlo nadobro změnit jejich životy… Co se stane mezi Matějem a Mikim? A co Matěje hodně překvapí?

 


Vánoční besídka
Sváteční nálada panuje o adventu také ve škole, kde se bude pod taktovkou Oty konat vánoční besídka. Zatímco na scéně vše působí takřka dokonalým dojmem, v zákulisí dojde k pořádnému trapasu. Zapotí se při něm hlavně Tereza, kterou Ota připraví o její šaty kvůli jedné z účinkujících… Co se přihodí? A jakou roli v tom sehraje Mojmír Kalina, jenž se najednou ocitne někde, kde vůbec nemá být?


Vánoce Liškových
Miloš Knobloch si zahraje na Ježíška a přijde již před Vánoci nadělovat k Liškovým. Zatímco u něj doma vládne ta pravá adventní atmosféra, Liškovým do smíchu tentokrát moc není. Přestože i oni mají své plány na nejkrásnější rodinné svátky v roce, na poslední chvíli se najednou všechno změní. Jak, kde a s kým nakonec stráví letošní svátky? A jak ovlivní jejich plány Skyler, která přiletí z Ameriky?


Marcelina tajemství
Maléřovi se už nemohou dočkat Vánoc. Z Ameriky opět přiletí Rozina, celá rodina se zase sejde doma v Loučce u svátečně prostřeného stolu, přesně jak to má Veronika ráda. Dokonce i Filip, s nímž jsou v poslední době obrovské potíže, se už těší na svátky. O co svátečnější náladu všichni začínají mít, o to více je zasáhne v noci zjištění, že Marcela, která u nich bydlí, není ve své posteli, a dokonce ani doma… Kam Marcela zmizela? Co se snaží přede všemi utajit?


Vánoční překvapení pro Gábinu a Šímu
U Gábiny Pumrové se letos stane pár vánočních zázraků již pár dní před Štědrým dnem. Postará se o ně Aleš, jenž si chce s Gábinou a Šímou užít tu pravou vánoční atmosféru, i když musí být přes svátky v práci. Proto se s Gábinou domluví, že Ježíšek k nim přijde už před víkendem. Během dne připraví pro ni a hlavně Šímu takové překvapení, že nejen oni, ale i celá Ulice budou jen koukat. Vánoční čas, čas zázraků a splněných přání je tu… Co Aleš udělá? Čím všechny dojme?

 

Nenechte si ujít adventní díly Ulice! Budou přesně takové, jaké je máte rádi – plné humoru, překvapivých situací i sváteční nálady.


 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

5.12. | 07:45 adnachiel
6
Náhlasit nevhodný komentář
sharka-68: joo, to je super nápad!!!
5.12. | 06:53 sharka-68
10
Náhlasit nevhodný komentář
vraťte do seriálu mladýho Hložánka !!!