Publikováno 16. 3. 2017

PROZRAZENO: Průšvihy, jarní jiskření i nečekané zvraty! Co se bude dít koncem března?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Začátek jara přinese nejen nové začátky a příležitosti ke splnění si dávných snů, ale také překvapivé zvraty a samozřejmě i lásku. Kdo bude jen zářit štěstím? A komu do smíchu moc nebude?

Přehrát poslední díl

Jindřiny obavy
Bedřich a Anča si procházejí manželským peklem od chvíle, kdy se Bedřich Anča přiznal, že Jindra čeká dítě s ním. Manželství Liškových se od tohoto okamžiku otřásá v základech. O všem se navíc dozví i Franta s Emou, děti, které Liškovi vychovali a které berou jako vlastní. Jenže Bedřich neřeší jen svou rodinu. Nedokáže se vykašlat ani na těhotnou Jindru, jež mu v nemocnici poprvé přizná, že má strach… Co je s Jindrou? A jak Bedřichovu novinku vezmou Franta s Emou?

 


Zamilovaná Tereza

Tereza je už pár dní jako vyměněná. Může za to její nová láska, kterou si naplno užívá. Má to ale jeden malý háček. Bohužel musí být každé ráno včas ve škole, kde na ni čekají její studenti. Jenže i kantoři jsou jen lidi, a tak se chybička vloudí. Studenti budou jako obvykle na svých místech, jen za katedrou bude prázdno. A aby toho nebylo málo, ředitelka školy si to jak na potvoru zamíří do této třídy s důležitou informací pro studenty… Kdo Terezu zachrání? A co bude studentům podezřelé?

 


Jirkova tajemství
Digi, čeká pořádné překvapení, jen co vejde do Jirkova bytu. Narazí tam totiž na dámské spodní prádlo, které zcela jistě není její. Navíc to vypadá, že dotyčná není v Jirkově bytě jen na krátké návštěvě, ale že tam bydlí. To, co Digi uvidí, pro ni bude dostatečným impulsem k tomu, aby to s Jirkou začala okamžitě řešit. Díky tomu vyplují na povrch tajemství, o kterých Digi neměla tušení… Co se Digi dozví? A co to udělá s jejím vztahem s Jirkou?Splněný sen
Kdy je ten správný čas na to, aby si člověk začal plnit své sny? Kdy by měl myslet na sebe a nepromarnit příležitost, jež se mu naskytne třeba jen jednou za život? Od otevření jejich salonu se Rudolf snaží být oporou Simoně, která se po hlavě vrhla do podnikání. Samotná Simona přiznává, že bez manžela by to nezvládla. O to těžší rozhodnutí tak Rudolfa čeká. Má tu nechat Simonu na dva měsíce samotnou a zúčastnit se výpravy, o níž se mu zdá od chvíle, kdy se o ní dozvěděl? Anebo by se měl svého snu vzdát a dohlížet na Simonu, jejíž nasazení je nyní přímo vražedné?

 


Těžká zkouška

Evženův život je jako na houpačce. Jen co se zdá, že se mu konečně daří, přijde nečekaná ťafka, jež ho spolehlivě pošle na dno. Díky Adrianě neskončil jako troska na ulici, ale našel novou rodinu, která mu podala pomocnou ruku. Evžen však selhal, nedokázal se zbavit závislosti na alkoholu. Až když hrozilo, že opět o vše přijde, zabojoval a začal se léčit. Přestože se už pár měsíců nenapil, neznamená to, že má vyhráno. Jak ustojí další těžkou zkoušku? Co s ním pořádně zamává?

 

Konec března přinese do Ulice nejen to pravé jaro, ale také další těžké zkoušky a nečekané zvraty. Nenechte si ujít nové díly, budou opět plné emocí!

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.3. | 13:22 nouse
27
nevěřím,že to dítě je Bedřicha v takovém vstavu jak byl,že si nic nepamatuje by ...
17.3. | 15:52 tomi-hrablo
-7
Evzene, nazdravi a do dna ;-)
19.3. | 11:06 nepot
5
Náhlasit nevhodný komentář
Běhá spekulace, že otcem Jindřina dítěte by snad měl být její vedoucí, ale nechce s tím nic mít a tak to prý Jindra ušila na Bédˇu. No, vidí že je to truhlík a tak proč to nezkusit, že? No - soudě podle drogových znalců v téhle záležitosti by to tak i vypadalo. To jsou věci ....
18.3. | 15:54 stupurak10
6
Náhlasit nevhodný komentář
Nežerte to tak je to seriál !!
18.3. | 12:42 svarcovaerika0123
2
Náhlasit nevhodný komentář
Uličník30 - omlouvám sem byl to překlep. Samozřejmě Bedřich.
17.3. | 19:48 jana--markova
12
Náhlasit nevhodný komentář
To je šílenost, co tam ta Anča předvádí,... tohle by se v reálném životě vůbec nemohlo takhle odehrávat,..si hraje na charitu nebo co, bláznivka,...tak ať si Jindru nastěhuje domů, ať to má pod kontrolou a jeto,..Jindra dala jasně najevo své stanovisko,..tak buď chce odpustit nebo ne !!!!
17.3. | 18:49 ulicnik30
8
Náhlasit nevhodný komentář
svarcovaerika01: jaký Jindřich zas? Po 12-ti letech zkomolit jméno jedné z hlavních postav, notabene ještě když o něm tady čtete článek, no nevím, kdo tu má v sobě té marjánky víc...:-)
17.3. | 18:34 svarcovaerika0123
10
Náhlasit nevhodný komentář
Jestliže měl Jindřich v sobě marjánku a alkohol, tak to se mu určitě ani nepostavil.
17.3. | 17:05 deana87
2
Náhlasit nevhodný komentář
Evžen nesmí začít znova pít. A kdyby začal,tak klidně s Adrianou spolu. Ale doufám,že nezačne,když už jakžtaž vychází s Peškem.
17.3. | 15:52 tomi-hrablo
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Evzene, nazdravi a do dna ;-)
17.3. | 00:02 ulicnik30
2
Náhlasit nevhodný komentář
Že dítě přijde na svět pozítří se především chová Andula. Sama nebyla schopna obstarat kočár ani hadry pro Franckova Chrudoše, nebýt Miloše, tak to dítě je dodnes nahé a Skyler ho nosí v nůši, tak ať ze sebe nedělá starostlivou matku, kterou není a nebýt dobrovolných potratů, tak jí být mohla!
16.3. | 19:48 sabatin
19
Náhlasit nevhodný komentář
Dítě,Bedřichovo určitě není,pěkně to ta opice na něj navlíkla.Jestli je jeho,musela,by Jindra porodit začátek října,už teď dělá,že porodí za chvíli,je to komediantka!!!
reklama