Aktualizováno 6.8. 2017 14:13

PROZRAZENO: Rána pro Terezu i Věrčina utajená láska: Co se bude dít v prvních dílech Ulice?

Seriál Ulice: Co přinesou první díly třinácté sezony?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Ulice se už za dva týdny vrací s novými díly v pořadí již třinácté sezony. Na co se můžete těšit? Třeba na Terezin návrat a Alenina překvapivá opatření, dovolenou Marečkových, během které budou jiskry lítat na všechny strany, či na nové výzvy pro Gábinu. A nejen to…

Přehrát poslední díl

Alena bojuje o Davida
Ani dva měsíce prázdnin Tereze nestačily na vyřešení velkého dilema, s jakým odlétala do Francie. Měla by si něco začít s Davidem? Sice je to k sobě hodně táhne, dokonce to mezi nimi začalo i pořádně jiskřit, rozumí si, jsou spolu rádi, ale má to jeden háček. David je už téměř rok zadaný. A Alena udělá všechno pro to, aby to tak zůstalo i nadále, aby o něj nepřišla… Čím Alena zaskočí i samotného Davida? A jak to spolu Tereza a David mají poté, co v červnu podlehli vzájemné přitažlivosti?

 


Věrčiny lásky a hříchy

Je to Věrčino poslední přání před operací. Chce si ještě užít rodinnou dovolenou se synem a manželem, být se svými blízkými. Program má samozřejmě pevně ve svých rukách a je naprosto podle jejích představ, což znamená utrpení pro Luboše a občas velké přemáhání i pro Máru. Jenže už brzy se stane něco, co Věrku dost vykolejí, něco, po čem bude všechno jinak. Věrka se totiž po více než čtyřiceti letech nečekaně setká s mužem, jenž pro ni kdysi hodně znamenal, se svou láskou z mládí. Navíc se to stane v místním pivovaru, kde jí manžel udělá obrovskou ostudu … Co všechno se v pivovaru odehraje? A co je pro Věrku nejhorší?

 


Otova muka kvůli Hedvice

Školáci a studenti mají ještě prázdniny, ale pedagogům a zaměstnancům uličního gymnázia již pomalu končí. Do školy se chystá po delším volnu také Ota. A má z toho nervy na pochodu, protože se konečně setká s Hedvikou, jíž utekl koncem června od oltáře, i se svou matkou. Zatímco Hedviku uháněl celé léto, matce se obloukem vyhýbal. Nyní už neunikne… Jak Otova shledání s Hedvikou a matkou dopadnou?


 

Výzva pro Gábinu
Gábině se na jaře zakázky na její modely jen hrnuly. To ale s příchodem prázdnin skončilo. Přes léto nemá Gábina pořádně do čeho píchnout, což se samozřejmě podepisuje i na jejím domácím rozpočtu. To neunikne jejímu otci, jenž se na dceřinu profesi stále dívá skrz prsty, a tak ji začne tlačit do toho, aby si našla normální práci. Gábinina složitá situace naopak přihraje na smeč Květě. Gábině okamžitě nabídne něco, co by pro ni bylo za normálních okolností nemyslitelné… Co jí Květa navrhne? A jak na to Gábina zareaguje?Bedřich mezi Jindrou a Ančou
Anča od Bedřicha těsně před prázdninami odešla, protože se nedokázala vyrovnat s tím, že čeká dítě s jinou. Jak jsou na tom nyní, po dvou měsících odloučení? Bedřich Anču stále miluje, na druhou stranu se ale nedokáže vykašlat na těhotnou Jindru, která nyní jeho oporu potřebuje. A právě s jednou z nich ho nachytá Miloš, když bez předchozího ohlášení přijde na návštěvu. Se kterou? Jak je na tom Anča, která se na jaře psychicky zhroutila? A jak těhotná Jindra?


Nenechte si ujít návrat Ulice 21. srpna! První díly třinácté sezony budou plné emocí, lásky a nečekaných zvratů.

 

Anketa

Na čí příběh se těšíte nejvíc?

Hlasovalo 6111 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama