PROZRAZENO z Ulice: Nový účes Gábiny a žárlivý Aleš! Na koho bude mít pifku?

Publikováno 19. 11. 2017
Zdroj: TV Nova

Co čeká v nových dílech Ulice Gábinu a Aleše? Aneta Krejčíková a Vašek Matějovský, který hraje Mikiho, si pustili pusu na špacír a prozradili, co se bude dít. Proč právě oni dva? To se dozvíte z tohoto videa ze zákulisí.

Přehrát poslední díl

Anetu Krejčíkovou znáte z Ulice jako Gábinu Pumrovou už dvanáct let. Za tu dobu si Gábina už ledasčím prošla, a občas to nebylo nic příjemného. Teď se zdá, že se jí konečně začíná dařit na všech frontách. Po dlouhé době má bezvadného chlapa, který by jí snesl modré z nebe. Gábina si navíc plní i svůj sen a rozjíždí vlastní podnikání. Dělá to, co si vždycky přála dělat a co je zároveň i jejím největším koníčkem. Přesto ji úplná idylka nečeká. Proč?

 

Už teď vám prozradíme, že Aleš začne žárlit. Má k tomu nějaký důvod? Podívejte se na video, ve kterém mnohé prozrazují právě představitelka Gábiny Aneta Krejčíková a Vašek Matějovský, jenž v Ulici hraje Mikiho. Nahlédnete s nimi do zákulisí natáčení Ulice, uvidíte Gábinin nový účes, dozvíte se, kde a proč se mimo Ulici Aneta pravidelně vídá s Markem Salvetem, seriálovým Filipem, zjistíte, jakého má překvapivého koníčka, a uvidíte ji i v prostředí, kde se několik týdnů cítila jako ryba ve vodě. Nenechte si ujít toto video!

 

Zákulisí natáčení Ulice, novinky u Gábiny i nahlédnutí do soukromí Anety Krejčíkové, to vše ve videu, které s ní natočil její seriálový kolega Vašek Matějovský.

 

 

 

 

TV Nova