První nástrahy společného bydlení: Co vyděsí Vendulu a šokuje Pavla?

Publikováno 12. 6. 2018
Seriál Ulice: Jakým úskalím společného života budou čelit?
Zdroj: TV Nova

Vendula je šťastná, že se k ní Pavel nastěhoval, ale už brzy zjistí, že společný život s ním má i svá dost velká úskalí. V malé garsonce je spolužití hlavně o kompromisech. Ale který z nich by je měl začít dělat a jaké?

Přehrát poslední díl

Vendule se splnil její sen. Konečně má skvělého kluka, kterého miluje a se kterým si plánuje budoucnost. Věří, že společné bydlení bez problémů zvládnou, i když Pavel zatím bydlel jen s rodiči. Na rozdíl od něj ona už s partnerem žila, a ne ledajakým. Po zkušenostech společného života s Máriem si je Vendula jistá, že s Pavlem jim to bude klapat. Oběma na tom záleží, Pavel je pozorný a džentlmen. Co víc si přát? Někdy ale ani to nestačí. Každý z nich má své zvyky a očekávání, jak by měl společný život vypadat. A právě to je tím kamenem úrazu.

 

Večer, když se Pavel nastěhoval, byl přímo pohádkový. Ale hned ráno nastanou první komplikace, které dokážou probuzení do nového dne pořádně znepříjemnit. Vendulu vytrhne ze sladkého snění něco, co se dá zvoněním budíku nazvat jen s velkou nadsázkou. Bohužel Pavla ani to nevzbudí. Ovšem neuplyne ani pár minut, a budou si kvit. Vendula se totiž Pavlovi postará o takové překvapení, že ho okamžitě přejde chuť na snídani. Proč? A jakou roli v tom sehrají jejich babičky?

 

Pavel a Vendula začnou čelit nástrahám společného bydlení už v úterý večer. Co je pro Vendulu velkým zklamáním? Na co si musí zvyknout?

 

 


 

TV Nova