Publikováno 14. 2. 2018

Robertovy podrazy, průšvih na radnici, ortely pro Luboše, Alešův smeč, bouračka i Lucka v slzách. Co přinesou únorové díly Ulice?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Druhá polovina února přinese do Ulice nejen lásku a humor, ale také nečekané zvraty a pořádné průšvihy, které budou mít nedozírné následky. Na co se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Robertovy podrazy
Co všechno si dovolí manipulátoři vůči svým blízkým nebo kolegům v práci? Robert neustále zkouší, co mu u zamilované Adriany i na radnici ještě projde. Adriana mu chce po zkušenostech s Eddiem věřit, myslí si, že mu všichni křivdí. Samotný Robert ji v tom neustále utvrzuje a zároveň šikovně využívá situace ve svůj prospěch. Již brzy ale provede něco, co je hodně přes čáru. A to nejen doma, ale také v práci. Tam mu najednou spadne jeho maska profesionála a začne se chovat tak, jak to nikdo nečeká… V jakém průšvihu se právě kvůli němu ocitne Světlana? Již nyní vám prozradíme, že se to koncem února na radnici hodně vyostří a následky budou horší, než se zdá…Ortely pro Luboše
Blížící se soudní stání nikomu moc nepřidá. Hodně nervózní je kvůli němu i Luboš Mareček, protože se znovu setká s těmi, kteří ho zatáhli do krádeží a pak ho vydírali a vyhrožovali mu – s Klingonem a Chosém. Márův táta se pořád obává, jaký ortel nad ním soud vynese. Zároveň se ale nemůže rozsudku dočkat, protože to pro něj znamená uzavření této nešťastné kapitoly a taky nový začátek s manželkou Věrkou, v nějž stále doufá. Dokonce mu svitne i naděje, že všechno bude jako dřív, když ho Věrka pozve k sobě v den jejích narozenin. Pro Luboše to je jasný signál, že se s ním chce manželka konečně usmířit a že je čeká nový začátek. O nový začátek jde koneckonců i Věrce. Ale rozhodně ne takový, jaký si představuje Luboš… Co má Věrka v plánu? Jaký dárek si hodlá nadělit k narozeninám? A co to udělá se vztahy v rodině?

 


Alešův smeč
Kdy je ten správný čas na sdílení domácnosti s novým partnerem? Gábina sice chodí s Alešem už pár měsíců, ale do společného bydlení se nežene. Potřebuje čas, navíc je pro ni nyní prioritou udržet se finančně nad vodou. Má dvě práce, k tomu pečuje o syna Šímu a snaží se nezanedbávat ani Aleše. Jenže právě ten jí dává neustále najevo, že by s ní rád trávil mnohem více času než doposud. Gábině se dlouho dařilo jeho jemnému nátlaku odolávat. Již brzy se však stane něco, čím mu sama Gábina nahraje na nečekanou smeč... Co se přihodí a jak toho Aleš využije? Gábinu čekají velké změny…

 


Bouračka
Najít spolehlivé zaměstnance není až tak běžné, jak by se na první pohled zdálo. Nyklovi měli při výběru personálu svého pekařství dlouho šťastnou ruku. V případě přijetí svérázného Mária Doubka to ale tak jisté není. Mário už párkrát hodně překvapil a celkem pravidelně testuje psychickou odolnost svých kolegů i šéfů. Teď to už ale opravdu přežene. Jeho další kousek totiž skončí bouračkou… Co se stane? A jaké to bude mít následky? Nejen Mário se dnes bude hodně divit…

 


Lucka v slzách
Vztah na dálku je velkou zkouškou pro každý pár. Lucka a Matěj věřili, že několikaměsíční odloučení po Matějově odletu do Kanady bez problémů zvládnou. Už za pár dní si tím ale Lucka tak jistá nebude. Po Matějovi se jí hodně stýská, trápí se kvůli němu čím dál víc. A zanedlouho dojde dokonce i na slzy. Stačí jedna zpráva, aby Lucka najednou viděla všechno černě… Co ji tak rozhodí? A kdo jí bude nečekaně oporou?

 


Zkouška pro Anču i Bedřicha

Před rokem se začalo manželství Liškových otřásat v základech kvůli Bedřichovu úletu, jenž se neobešel bez následků. Teď si již Bedřich a Anča žijí vlastní životy, ale stále je spojují děti, které spolu vychovali, i známí. Přestože se zdá, že se po rozchodu již oklepli, brzy dojde k situaci, která s oběma docela zamává a která nebude nikomu příjemná. Anča náhodou potká Bedřicha s jeho novou rodinkou – dcerou Ladou a její matkou Jindrou... Co s nimi tohle shledání udělá?

 

V Ulici to v únoru pořádně zhoustne. Už brzy se spustí lavina, kterou jedna z postav neustojí…

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.