ROZCHOD? Adriana se dozvěděla, že ji Robert podvádí! Takovou reakci však nikdo nečekal

Aktualizováno 8.11. 2017 16:19
Zdroj: TV Nova

Také netrpělivě čekáte, kdy se konečně Robertovy zálety provalí? Zatímco je Adriana na Madagaskaru, Robert se neštítí pozvat si jinou slečnu k ní do bytu! Jak Adriana reagovala, když na to přišla?

Přehrát poslední díl

V livechatu s hvězdami seriálu Ulice se naposledy objevili představitelé seriálového páru Adriany a Roberta –Šárka Vaculíková a Vuk Čelebić. Nejčastěji se jich fanoušci ptali, kdy už konečně Adriana odhalí Robertovy zálety. Herečka se tak na moment vžila do kůže svojí seriálové postavy a humorně začala situaci řešit. „Takže já se mám krásně na Madagascaru a ty tady takhle?!“ podivovala se. Více najdete v čase 0:40!

Oba herci přiznali, že se znají už delší dobu. Potkávali se prý při studiích na pražské DAMU. Díky tomu je pro ně údajně i natáčení choulostivých scén komfortnější . „Ono to není tak úplně příjemné, když máte natáčet postelovou scénu s někým, koho jste nikdy předtím neviděli a vůbec se neznáte,“ povdechla si Šárka. V souvislosti se seriálovou láskou se také diváci často ptali, jak na intimnosti postav reagují partneři jejich představitelů. (18:30)

Adriana Pešková a Robert Bláha
Zdroj: TV Nova

„Já si myslím, že ti spousta lidí závidí tu tvoji roli,“ popichovala Šárka svého kolegu Vuka, neboť právě on je v seriálu ze všech postav nejkratší dobu, přesto má na kontě velké množství postelových scén. 

 

Kromě odpovědí na otázky týkající se samotného seriálu, prozradili herci i skutečnosti ze svých soukromých životů. Vuk se mimo jiné svěřil, že dost často během natáčení užívá i svůj rodný jazyk, kterým je srbština. Proč? Dozvíte se ve videu! (35:30)

Seriál Ulice sledujte každý všední den od 18:30 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova