Publikováno 16. 3. 2012

Seidlovi: Spolu, nebo bez sebe? Co je lepší?

Seriál Ulice: Marta s Liborem jsou v pasti
Zdroj: TV Nova
Témata:

Marta s Liborem jsou v pasti. Ona chce odejít, on ji nechce pustit. Ona ví, že život s ním už nezvládne, přestože ho miluje. On věří, že i tohle spolu překonají. Kvůli Mikimu. Kvůli nim. Opravdu?

 

„To je taková úleva! Tohle mi vážně bodlo. Vypadnout na hory a vyčistit si hlavu na lyžích. Vypnout, odpočinout si a hlavně neřešit Libora. Kdy už konečně pochopí, že my dva spolu být nemůžeme? Že to jednoduše nezvládnu?“ užívá si Marta Seidlová chvilek bez Libora, bez věčného napětí, bez jeho proseb a přesvědčování. Jenže jen co se vrátí domů, bude to tu zase. A Amálie ji navíc přiměje podívat se na jejich situaci ještě z jednoho úhlu. 

PŘIPOMEŇTE SI:
Martin a Mikiho odjezd na hory
 
Co mám ještě udělat?
„Snažím se, s Karolínou se pomalu nevídám, Adama hlídá teď už skoro pořád máma. A stejně to nestačí. Co má ještě udělat, aby si Marta ten rozvod rozmyslela? Jak ji mám přesvědčit, že ji mám rád, že mi na ní a na Mikim záleží? Že i tohle spolu určitě překonáme?“ trápí se Libor Seidl. Proč mu Marta nedá ještě jednu šanci? Proč se ho snaží vytěsnit už nyní? Co má udělat, aby ji a Mikiho neztratil?

PŘIPOMEŇTE SI:
Martinu snahu vyhnout se společné rodinné akci
 
 
Rozvod, nebo přetvářka? V pondělí večer v 18:30 řeknou Martě a Liborovi své názory také Amálie s Vlastimilem. Jak to vidí oni?


PŘIPOMEŇTE SI:
Libor říká Amálii o rozvodu


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

19.3. | 19:34 kata
0
Náhlasit nevhodný komentář
Chudák Libor,jak on se snaží.Takových chlapů je málo.
reklama