Publikováno 19. 3. 2017

Simonin salon v ohrožení! Kdo jí jde po krku?

Seriál Ulice: Simona zjistí, že jí jde někdo po krku...
Zdroj: TV Nova

Před dvěma týdny Simona slavnostně otevřela svůj salon. Jenže už brzy zjistí, že podnikání není žádná procházka růžovou zahradou. Najednou musí čelit podrazům, na které není ani v nejmenším připravená. Zvládne i tuto bitvu?

Přehrát poslední díl

Simona si salon doslova vybojovala, a to nejen na Květě. Chtěla zachránit zavedené kadeřnictví v Ulici, postarat se o práci sobě, Jitce i Digi a taky zastavit Květinu rozpínavost. Nebýt nečekaného spojenectví s Nyklovou, jíž Květa už nějaký ten měsíc pije krev, Simoně by se její sen asi jen těžko splnil. Jenže i když salon před dvěma týdny znovu slavnostně otevřela, vyhráno ještě zdaleka nemá. Už brzy ji zaskočí nečekané problémy, jež se katastrofálně podepíšou na chodu kadeřnictví.

 

 

Simona doufá, že všechno bude jako dřív. O zákaznice nikdy nouze nebyla, v salonu se odjakživa v pohodě uživily dvě kadeřnice. Navíc už má i docela rozsáhlou klientelu. Jsou dny, kdy se pomalu nezastaví, kdy se jí zákaznice střídají na křesle jak na běžícím pásu. Ovšem teď, kdy by potřebovala mít plno od rána do večera, aby splatila dluhy, jako když utne. Zákaznic najednou začne ubývat. A nebude to jen kvůli odchodu Digi. Simona už brzy zjistí, že jí jde někdo po krku a nic jí nedaruje. Kdo? Někdo, kdo má hodně ostré lokty, někdo, komu Simona leží v žaludku, někdo, koho Simona velmi dobře zná, někdo, s kým si už zažila hodně krušné chvilky. Zvládne Simona i tuhle těžkou zkoušku?

 

Simonu čeká další boj o salon už příští týden! A rozhodně se nebude bojovat v rukavičkách…
 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

20.3. | 15:30 marie-cizkova
2
Náhlasit nevhodný komentář
nevím nevím Sandra nebo že by ta mrcha paní podnikatelka Květa ?
20.3. | 08:08 manka42
5
Náhlasit nevhodný komentář
Taky to může být ta bývalá kolegyně Sandra,ta si přece otevřela svoje kadeřnictví.
20.3. | 06:14 adnachiel
7
Náhlasit nevhodný komentář
Nejspíš v tom bude mít prsty paní Květa, která Simonu nemusí a nemůže skousnout, že jí salon vytroubila před nosem.
reklama