Publikováno 25. 4. 2018

SMRT v rodině Peškových! Kdo náhle zemře?

Seriál Ulice: Rodinu Peškových opět obchází smrt... - 5
Zdroj: TV Nova

Peškovy začíná obcházet smrt. Jeden člen jejich rodiny již brzy zemře za hodně dramatických okolností. S kým se rozloučíme? Kdo nezvládne další těžkou zkoušku, kterou mu osud přichystal?

Přehrát poslední díl

Na začátku roku prozradila kreativní producentka Ulice Silvia Klasová, že jedna z postav seriálu na jaře zemře. Dlouho jste spekulovali, kdo to bude, s kým se letos rozloučíte. Nyní vám prozradíme, že je to někdo z rodiny Peškových, která v posledních měsících prochází hodně těžkými zkouškami. Kdo? To vám zatím neodhalíme. Nabídneme vám ale možné scénáře u každého člena této oblíbené rodiny, jejíž osudy sledujete již přes dvanáct let.

 

Seriál Ulice: Rodinu Peškových opět obchází smrt... - 2
Zdroj: TV Nova

 

Vlastimil Pešek se nyní hodně trápí kvůli Adrianě. Nemá sílu dívat se na to, co ona a Robert provádějí s domem, který byl dlouhá léta rodinným majetkem, a tak se rozhodl, že se odstěhuje. Robert ho navrch neustále provokuje a dává mu najevo, že Adriana tancuje, jak on píská. Dostane ho do hrobu ještě před tím, než za sebou naposledy zabouchne dveře bytu, kde měl celou dobu domov? Rozčílí Robert pana Peška natolik, že to jeho srdce nevydrží?

 

Seriál Ulice: Rodinu Peškových opět obchází smrt... - 4
Zdroj: TV Nova

 

Amálie Pešková se snaží být Vlastimilovi oporou, jak jen to jde. Ani ona už ale není nejmladší a dlouhodobé stresy se na ní také podepisují, byť to není tak zjevné jako u jejího muže. Odnese právě ona dění v rodině náhlým skonem?

 

Seriál Ulice: Rodinu Peškových opět obchází smrt... - 1
Zdroj: TV Nova

 

Evžen Šmýd prokoukl Roberta hodně brzy, ale Adriana na jeho varování nedala. Robert jí dokonale pomotal hlavu, šikovně ji rozhádal s celou rodinou a postavil proti jejím blízkým. Evžen si nyní Adrianu drží od těla, aby kvůli ní nezačal z bezmoci znovu pít. Má však dost síly pozorovat to, jak Robert Adrianu ničí? Nesáhne znovu po flašce s tím, že tentokrát to bude mít tragické následky?

 

Seriál Ulice: Rodinu Peškových opět obchází smrt... - 3
Zdroj: TV Nova

 

Adriana Bláhová svého muže miluje a bezmezně mu věří. Již brzy jí ale spadnou růžové brýle a ona pozná, jak moc se v něm mýlila, že je mnohem horší než Eddie, kterému nedokázala odpustit jeho románek se Zorou. Tehdy následoval bouřlivý rozchod. Adriana pak začala pít, úlevu hledala i v drogách. Bude se historie znovu opakovat, jen s tím rozdílem, že Adriana další takovou divokou jízdu nepřežije?

 

Seriál Ulice: Rodinu Peškových opět obchází smrt... - 5
Zdroj: TV Nova

 

Robert Bláha si jde tvrdě za svým. Rozeštval rodinu Peškových, aby neměla vliv na Adrianu, nyní pase po jejím majetku. Celou dobu jí manipuluje, a zatím mu to prochází. Už brzy ale Adriana pozná, jaký je doopravdy. Co bude následovat? Eddieho kdysi v návalu vzteku málem zabila. Co když shodu nešťastných okolností zemře Robert poté, co ho Adriana nachytá s Ájou?

 

Jak to vidíte vy? Kdo z rodiny Peškových nezvládne další těžkou zkoušku a zemře? Hlasujte v naší anketě!


 

Anketa

Kdo z rodiny Peškových již brzy zemře?

Hlasovalo 19933 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

26.4. | 11:15 oximoron-1990
16
Jestli nechaj zemřít Vlastu Peška, končím nadobro s Ulicí! On a Nyklová jsou ...
25.4. | 23:36 rfvbubu
0
Tak schválně, jak rychle mě smažou :-D Psali, že to má být postava, která je v ...
26.4. | 17:17 zuzyjacksonka
3
Náhlasit nevhodný komentář
Pořád doufám,že to bude Robík a že ho Adriana,až to na něj ty sviňárny prasknou a ona ho nachytá s Ájou, utluče ho mrkví !! :-))) Ale fakt je ten, že Vlasta se loučil s hospodou, dokonce se s Amálkou bavili o tom jestli chtěj jednou pohřeb, kremaci.. bojím se že o jednoho uz nich přijdeme.
26.4. | 16:23 ulice02
1
Náhlasit nevhodný komentář
https://novaplus.nova.cz/porad/hashtag/video/19773-hashtag-vaska-matejovskeho-2-dil-velke-odhaleni-kdo-zemre-v-ulici/?utm_source=ulice&utm_medium=cpfooter&utm_campaign=novaplus čas 6:30
26.4. | 16:22 ulice02
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý
26.4. | 14:25 natka-ulicefans
6
Náhlasit nevhodný komentář
Přeju to slizounkovi Robertovi ale ten to asi nebude. Podle mě to bude Adriana. Jak zjistí že Robert má milenku tak to psychicky nezvládne. Ale prosím jen ať to není Vlasta. To bych na ulici přestala koukat!
26.4. | 13:23 manka42
4
Náhlasit nevhodný komentář
Amálie v rozhovoru před časem řekla,že ona ,Pešek,Pavlát neumřou.Tak to bude buď Bláha nebo Bláhová.
26.4. | 12:53 iva-777
4
Náhlasit nevhodný komentář
Včera jsem na netu četla článek o herci, co hraje Roberta, a on si tam pochvaluje, jakého hraje mizeru. To by vypadalo, že pořád natáčí.
26.4. | 12:49 iva-777
5
Náhlasit nevhodný komentář
Proč by nechávali umřít Peška, když se už odstěhoval? Já myslím, že ani on ani Amálie to nebudou.
26.4. | 11:49 markytkaz87
3
Náhlasit nevhodný komentář
Dle me to bude pan Pesek,a jestli ano,tak Ulice jde do kopru...
26.4. | 11:15 oximoron-1990
16
Náhlasit nevhodný komentář
Jestli nechaj zemřít Vlastu Peška, končím nadobro s Ulicí! On a Nyklová jsou nejlepší postavy celého seriálu!
26.4. | 08:11 auvej
3
Náhlasit nevhodný komentář
Probírala jsem nedávno knihy a našla 15 let starý časopis, kde Mareček resp. Novák st. dělal reklamu nějaké bance /sic!/. Ale oblečen byl naprosto stejně, jako teď v Ulici včetně toho hipíckého náhrdelníku, takže to není kostým :-/