Aktualizováno 27.1. 2018 14:55

Jakub Štáfek alias Matěj Jordán se loučí s Ulicí. Připomeňte si jeho nejlepší scény!

Zdroj: TV Nova

Herce Jakuba Štáfka, který ztvárňuje v Ulici Matěje Jordána, uvidí diváci v pátečním 3390. díle oblíbeného seriálu naposledy. Připomeňte si celou jeho cestu seriálem!

Přehrát poslední díl

Jakub Štáfek je jedním z mála herců, kteří jsou v seriálu Ulice již od samého začátku. Jeho postava Matěje Jordána zažila mnoho úspěchů i pádů. Nejvíce ho potrápila maturita, ale také ženy, se kterými to neměl nikdy jednoduché. Diváci si určitě stále pamatují na jeho první lásku, kterou byla Adriana. Velké drama zažil také s Libuškou a jejím synem Borisem.

Seriál Ulice: Matěj a Libuška
Zdroj: TV Nova

Po všech nerozvážných vzplanutích však přišla Matějova velká a opravdová láska Bětka, která ho ale po několika letech vztahu podvedla.

Seriál Ulice: Matěj a Bětka
Zdroj: TV Nova

Matěj proto na všechny ženy zanevřel. Tento postoj mu však vydržel jen do doby, než se zamiloval do mladé studentky Lucky, kterou však musí nyní opustit kvůli odjezdu do Kanady, kde ho čeká nová práce a  nový život... Lucce ale nabídl, aby za ním po maturitě přijela. Na to, jestli jejich vztah na dálku do té doby vydrží, si diváci budou muset ještě počkat...

118

GALERIE: Jakub Štáfek alias Matěj Jordán v Ulici

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Jakub Štáfek alias Matěj Jordán

Hodnocení:

 

Ve videu se nyní můžete podívat na celou cestu Jakuba Štáfka seriálem Ulice a připomenout si jeho nejlepší scény!NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.