Aktualizováno 17.7. 2017 15:17

Souboj Mikulášů! Kdo to odnese?

Ulice: Jak to všechno začalo: Souboj Mikulášů v Ulici
Zdroj: TV Nova

V Ulici se to začne hemžit Mikuláši, čerty a anděly. Těm tradičním ovšem přibude nečekaná konkurence. Tátovi, Lence a Petru Boháčovi polezou do zelí Matěj, Tereza a Adriana. Jak to dopadne? Kdo to schytá nejvíc?

Přehrát poslední díl

Jak si užít Mikuláše a ještě si i něco vydělat? Tereza dostane bezvadný nápad, který s Adrianou a Matějem i okamžitě zrealizují. Tentokrát si zahrají na Mikuláše, čerta a anděla oni tři. Jenže tenhle plán má jeden malý háček. V jejich ulici dělá každoročně Mikuláše jejich táta. A Tomáš tuhle tradici míní dodržet i tentokrát, přestože mu anděl Bára dá košem. Petra Boháče však hned napadne skvělá náhrada – domluví se s Lenkou.

 

 

S jedním ovšem Tomáš nepočítá. V jeho mikulášském revíru začne nečekaně řádit škodná v podobě nekalé konkurence. Něco takového si Tomáš samozřejmě nemíní nechat líbit. Jen co spatří svého soka na druhé straně ulice, okamžitě se v něm probudí bojovná nálada a vystartuje si to s ním vyřídit… Jak tenhle Mikuláš dopadne? Kdo si ho šeredně odskáče?

 

K souboji Mikulášů dojde v pondělní epizodě speciálu Ulice: Jak to všechno začalo v 18:30 na Nova Plus. Kdo to schytá nejvíc?

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama