Publikováno 12. 7. 2017

SOUTĚŽ: 3. kolo Prázdninového kvízu Ulice o účast na natáčení a další super ceny je tu

Seriál Ulice: Soutěž Prázdninový kvíz Ulice
Zdroj: TV Nova

Také ve třetím kole velké letní soutěže Prázdninový kvíz Ulice můžete vyhrát originální triko Starýho vercajku a další zajímavé ceny včetně účasti na natáčení nových dílů Ulice. Stačí jen uhádnout správné odpovědi na další soutěžní otázky.

Přehrát poslední díl

Také tuto středu pro vás máme pět nových otázek v naší velké letní soutěži Prázdninový kvíz Ulice. Abyste to neměli tak těžké, připojujeme u každé otázky i tři možné odpovědi. Vaším úkolem je vybrat tu správnou a svou odpověď nám zaslat e-mailem na adresu soutez@nova.cz nejpozději do půlnoci následujícího úterý. Do předmětu e-mailu je třeba napsat heslo Ulice, do samotné zprávy pak kromě správných odpovědí také jméno, příjemní, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

 

 

Soutěž probíhá od 28. června do 1. srpna v pěti soutěžních kolech. Po ukončení každého soutěžního kola vylosujeme ze všech správných odpovědí došlých v rámci tohoto soutěžního kola vždy tři výherce, kteří od nás dostanou některou z cen uvedených výše. Po skončení posledního soutěžního kola vylosujeme ze všech správných odpovědí došlých v rámci celé soutěže pět výherců, kteří získají hlavní výhru. Termín natáčení a podrobné informace se výherci dozví včas od produkce seriálu.

 

Herní řád soutěže najdete ZDE.


SOUTĚŽNÍ OTÁZKY 3. KOLA

 

1) Kdo se ocitl kvůli Tonymu za mřížemi?
a) Jarda Hejl
b) Pepan Pavlica
c) Vasil Ševčenko

 

2) Jakou aprobaci má vystudovanou Tereza Jordánová?
a) Čeština – dějepis
b) Čeština – zeměpis
c) Čeština – výtvarná výchova

 

3) Jak se jmenuje Oldův nemanželský syn?
a) Jakub
b) Patrik
c) Lukáš

 

4) Ve kterém městě nějakou dobu pracovala Bára Jordánová-Krausová?
a) Břeclav
b) Brno
c) Blansko

 

5) Kde se Vilma Nyklová seznámila se svým druhým manželem?
a) Restaurace
b) Divadlo
c) Lázně

 

Své odpovědi na otázky třetího kola soutěže nám se všemi náležitostmi zasílejte na adresu soutez@nova.cz do úterý 18. července do půlnoci.

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama