Aktualizováno 9.8. 2017 22:52

SOUTĚŽ: Chcete si zahrát v Ulici? Teď máte příležitost

Seriál Ulice: Soutěž Prázdninový kvíz Ulice
Zdroj: TV Nova

Velká letní soutěž Prázdninový kvíz Ulice o báječné ceny včetně účasti na natáčení nových dílů vašeho oblíbeného seriálu pokračuje dalším kolem. Také tentokrát na vás čeká pět soutěžních otázek. Znáte dobře Ulici? Pak se určitě zapojte a nenechte si ujít tuhle příležitost.

Přehrát poslední díl

Je tu další kolo velké letní soutěže Prázdninový kvíz Ulice, v níž můžete vyhrát nejen originální triko Starýho vercajku, hrnek s logem Ulice a další skvělé ceny, ale také účast na natáčení nových dílů Ulice. Chtěli byste si ve svém oblíbeném seriálu zahrát a podívat se do zákulisí? Stačí jen znát správnou odpověď na nové soutěžní otázky a zaslat nám ji e-mailem na adresu soutez@nova.cz nejpozději do půlnoci následujícího úterý. Do předmětu e-mailu je třeba napsat heslo Ulice, do samotné zprávy pak kromě správných odpovědí také jméno, příjemní, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

 

 

 

Soutěž probíhá od 2. do 29. srpna ve čtyřech soutěžních kolech. Po ukončení každého soutěžního kola vylosujeme ze všech správných odpovědí došlých v rámci tohoto soutěžního kola vždy tři výherce, kteří od nás dostanou některou z cen uvedených výše. Po skončení posledního soutěžního kola vylosujeme ze všech správných odpovědí došlých v rámci celé soutěže pět výherců, kteří získají hlavní výhru. Termín natáčení a podrobné informace se výherci dozví včas od produkce seriálu.

 

Herní řád soutěže najdete ZDE.

 

 


SOUTĚŽNÍ OTÁZKY 2. KOLA

 

1) Mára měl před pár lety velké problémy kvůli dluhům. U koho ještě řádili exekutoři?
a) Růža
b) Simona
c) Ingrid

 

2) Která moderátorka TV Nova si zahrála sebe samu v Ulici?
a) Lucie Borhyová
b) Markéta Fialová
c) Gabriela Partyšová

 

3) Který z párů neoddával Lumír Nykl?
a) Ingrid a Vasil
b) Miriam a Cyril
c) Simona a Rudolf

 

4) Před kolika lety se narodila vnučka Jitky a Oldy?
a) Čtyři
b) Pět
c) Šest

 

5) Který z Tereziných kluků pomohl Marii Králové s alternativní léčbou manžela?
a) Štěpán
b) Mára
c) Libor


Své odpovědi na otázky druhého kola srpnové soutěže Prázdninový kvíz Ulice nám se všemi náležitostmi zasílejte na adresu soutez@nova.cz do úterý 15. srpna do půlnoci.
 

 


 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

10.8. | 15:48 vratislav-kenny
0
Náhlasit nevhodný komentář
To jako si zahrát,, paní., NESu vám psaní"? To ještě funguje?
reklama