Aktualizováno 14.6. 2017 10:34

SPECIÁL KE DNI OTCŮ nejen pro všechny fanoušky Ulice. Podívejte se na legendární díly oblíbeného seriálu

Oslavte Den otců se seriálem Ulice
Zdroj: TV Nova

Den otců pomalu ale jistě klepe na dveře. A jak jinak ho oslavit, než s dobře vychlazeným půllitrem a nostalgickým vzpomínáním na staré časy. Je nejvyšší čas užít si otcovskou dávku nostalgie a nejlépe samozřejmě s vychlazeným Březňákem!

Existuje jak Den matek, tak Mezinárodní den dětí. Oba svátky mají pevné místo v kalendáři, ale Svátek otců nemá oficiálně stanovené své místo v českém kalendáři - jaká nespravedlivost! Navzdory tomu překvapivě panuje většinová shoda o tom, který den se slaví den otců. V dřívějších dobách oslavovali tátové svůj svátek na Josefa. V některých zemích se tento svátek slaví dál 19. března. Je to například v Portugalsku, Španělsku, Bolívií nebo v Hondurasu.
 

Reklama

Postupně se však tento den přestěhoval na třetí červnovou neděli, kdy slaví svůj den většina otcův Evropě. Třetí červnová neděle je tedy nepsaným a neoficiálním dnem všech otců! Navzdory neoficiálnímu statusu je všeobecně známým a oslavovaným. Tím, že den otců nezabírá žádné konkrétní datum, ale jedná se o svátek stěhovavý, je třeba si ohlídat den v kalendáři. Tento rok to bude 18. června.
 

K této příležitosti všem otcům TV Nova ve spolupráci s Pivovarem Velké Březno přináší speciální otcovské pondělky. Každý první den v týdnu se můžete těšit na pět pokladů z televizního archivu Ulice s otcovskou tématikou. Dohromady to je tedy patnáct epizod. Diváci zavzpomínají na své oblíbené hrdiny a jejich příběhy. Bude se na co koukat. Je nejvyšší čas užít si otcovskou dávku nostalgie.


Speciál ke Dni otců najdete ZDE


NEPŘEHLÉDNĚTE
:
VELKÝ LETNÍ KONCERT KAPELY SLZA: Kdy a kde si je můžete ZADARMO poslechnout?

ZE STÁŽE NA OBRAZOVKU! Reportérky TV Nova promluvily. Jaké pocity prožívaly při svém poprvé?

Nova.cz

Diskuze

6.6. | 21:27 ulicnik30
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak schválně, jestli mezi ty otcovské díly zařadili i ten můj oblíbený vánoční díl s Boháčovými 1125,1126 ze 4. sezóny?
Reklama
reklama