Aktualizováno 8.3. 2018 11:12

Stanislava Jachnická prozradila: Do života Denisy zasáhne smrt! Co se stane v Ulici? VIDEO

Zdroj: TV Nova

Stanislava Jachnická se svěřila s děsivými vyhlídkami, které čekají její seriálovou postavu – do života Denisy z Ulice zasáhne smrt!

Přehrát poslední díl

Stanislava Jachnická není v seriálu Ulice žádným nováčkem, kdykoliv se děje něco na radnici, je Denisa u toho! Od chvíle, kdy jí cestu zkřížil křivák Robert Bláha, zažívá pořádně horké chvilky... V seriálu se s ním Denisa vypořádala rychle, jak by jednala Stanislava v reálu? „Já myslím, že podobně jako Denisa. Když by ztratil moji důvěru, tak bych s ním zpřetrhala veškeré kontakty, protože bych mu nemohla dál důvěřovat.“ přiznala herečka. Robert už sice na radnici nepracuje, ještě pořád ale může Denise hodně zkomplikovat život! Stanislava navíc prozradila, že Denisu zasáhne ještě jedna velká rána...

Radní Ulice
Zdroj: TV Nova

Stanislavu Jachnickou, kromě seriálu Ulice, můžete vidět i v divadle ABC a Rokoko. Také připravuje zajímavý projekt s názvem Vražda v Počernickém pivovaru, kde se zhostí role režisérky. Na své si přijdou jak dámy, které milují divadlo, tak pánové milující pivo.

 

Na celý rozhovor se podívejte ve videu.


Seriál Ulice můžete sledovat každý všední den od 18:25 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kar

Diskuze

11.3. | 23:28 leokudrna
7
Náhlasit nevhodný komentář
Denisa je bezva.Když už je zmínka o Jindře,tak s Liškou manipuluje,od tý doby,co s ním chrápala.Což teprve teď,z každého prdu Laděnky, je mega problém a Bedřich je okamžitě nastartovanej ulevit Jindře.Jinak by se Jindra,ani nevyspala,ani nenajedla.Anča to bude mít lepší s Evženem.
10.3. | 22:47 bajkerplatan
4
Náhlasit nevhodný komentář
Pivní skautka na Bedu zbyla, tak mu byla přidělena národním výborem
9.3. | 09:14 vlasta19466
0
Náhlasit nevhodný komentář
Denisa v seriálu je velmi příjemná,tak doufám,že ještě dlouho bude.Za to,cuchta Jindra to je dílo tu má snad Bedřich za trest.Přejeme mu návrat k Aničce!!!