Střet kvůli Šímově výchově: Na čí straně jste? HLASUJTE!

Publikováno 10. 1. 2018
Seriál Ulice: Aleš, nebo Gábina, který z nich má je ve sporu o Šímovu výchovu v právu?
Zdroj: TV Nova

Gábina a Aleš se docela ostře chytli kvůli výchově Šímy. Každý z nich si ji představuje trochu jinak a nemíní moc ustupovat. Na čí straně jste vy? Kdo je v tomto případě v právu? Hlasujte v naší anketě.

Přehrát poslední díl

Mezi Gábinou Alešem se to nečekaně vyostřilo kvůli Šímově výchově. Zatímco s Hynkem se nyní Gábina téměř na všem bez problémů dohodne a v zásadních věcech jsou za jedno, Aleš má vůči její výchově čím dál větší výhrady. Má svou představu o tom, jak by měla rodina fungovat, a tu se snaží prosadit i v Gábinině domácnosti, přestože s Gábinou a Šímou zatím ani nežije. Stačí mu, že s Gábinou chodí. Věří, že časem spolu začnou žít jako normální rodina, takže má právo už nyní do jejího chodu zasahovat.

 

 

Šíma si Aleše tak trochu adoptoval jako svého parťáka a náhradního tátu. Vzhlíží se v něm, navíc Aleš na něj nedá dopustit. Zároveň ho ale začíná formovat k obrazu svému. To se samozřejmě moc nelíbí Gábině. Vadí jí, že Aleš vyčítá Šímovi věci, které jsou u nich normální, na které jsou oba zvyklí a vůbec je neřeší. Šímu proto hájí, což jen vyvolává zlou krev, protože Aleš je přesvědčený o své pravdě. A komu dáváte v tomto sporu za pravdu vy?

 

Hlasujte v naší anketě! Na čí straně jste ve sporu o Šímovu výchovu? Na straně Aleše, nebo Gábiny?

 

Anketa

Na čí straně jste ve sporu o Šímovu výchovu?

Hlasovalo 4741 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

TV Nova