Publikováno 10. 1. 2018

Střet kvůli Šímově výchově: Na čí straně jste? HLASUJTE!

Seriál Ulice: Aleš, nebo Gábina, který z nich má je ve sporu o Šímovu výchovu v právu?
Zdroj: TV Nova

Gábina a Aleš se docela ostře chytli kvůli výchově Šímy. Každý z nich si ji představuje trochu jinak a nemíní moc ustupovat. Na čí straně jste vy? Kdo je v tomto případě v právu? Hlasujte v naší anketě.

Přehrát poslední díl

Mezi Gábinou Alešem se to nečekaně vyostřilo kvůli Šímově výchově. Zatímco s Hynkem se nyní Gábina téměř na všem bez problémů dohodne a v zásadních věcech jsou za jedno, Aleš má vůči její výchově čím dál větší výhrady. Má svou představu o tom, jak by měla rodina fungovat, a tu se snaží prosadit i v Gábinině domácnosti, přestože s Gábinou a Šímou zatím ani nežije. Stačí mu, že s Gábinou chodí. Věří, že časem spolu začnou žít jako normální rodina, takže má právo už nyní do jejího chodu zasahovat.

 

 

Šíma si Aleše tak trochu adoptoval jako svého parťáka a náhradního tátu. Vzhlíží se v něm, navíc Aleš na něj nedá dopustit. Zároveň ho ale začíná formovat k obrazu svému. To se samozřejmě moc nelíbí Gábině. Vadí jí, že Aleš vyčítá Šímovi věci, které jsou u nich normální, na které jsou oba zvyklí a vůbec je neřeší. Šímu proto hájí, což jen vyvolává zlou krev, protože Aleš je přesvědčený o své pravdě. A komu dáváte v tomto sporu za pravdu vy?

 

Hlasujte v naší anketě! Na čí straně jste ve sporu o Šímovu výchovu? Na straně Aleše, nebo Gábiny?

 

Anketa

Na čí straně jste ve sporu o Šímovu výchovu?

Hlasovalo 4741 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

13.1. | 11:04 bajkerplatan
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Aleš je jen sponzor, nic víc. Takový osud čeká každýho chlapa co se přimontuje k matce samoživitelce. Ovšem ihned se z ní stává matka dotovaná novým sponzorem.
11.1. | 11:38 yoren
-3
Náhlasit nevhodný komentář
To, že Aleš není biologický otec ještě neznamená, že musí jen přihlížet, jak se Šíma chová nespolečensky. Být Gábinou, není od věci se nad Alešovou připomínkou zamyslet.
11.1. | 09:05 auvej
12
Náhlasit nevhodný komentář
Aleš ho živí? A na to jste přišel jak? Výživné snad chodí od Hynka, ne? Až bude mít Aleš svoje dítě, ať si ho vychováva jak uzná za vhodné, ale on přece není Šímův otec. Když má dojem, že je něco špatně, tak to nemá řešit před dítětem´, ale s matkou.
10.1. | 18:33 jansuk
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Očima Gábina: Tys mi to dítě neudělal, tak mi do jeho výchovy laskavě nekecej! Ty máš nárok akorát se podílet na tom, abys ho živil! Můj komentář: Aleši, bacha! Ve výchově budeš hrát až třetí housle: po Gábině a Mastném.