Světlana končí… Jaký poslední krok ji čeká?

Publikováno 31. 5. 2018
Seriál Ulice: Světlana končí na radnici...
Zdroj: TV Nova

Se Světlanou pořádně zamávaly události, které odstartovali Robert a Mastný. Vazba a následné útoky plné nenávisti a lží se na Světlanině psychice natolik podepsaly, že se rozhodla skončit s jednou životní etapou. Teď ji čeká poslední krok, ze kterého má docela nahnáno. Jaký krok to je a jak to zvládne?

Přehrát poslední díl

Pro Světlanu to nebylo lehké rozhodnutí, protože práci na radnici hodně obětovala. Věřila, že může něco změnit a pomoci lidem, aby se měli lépe. Vděku se však nedočkala. Mastný a Robert na ni ušili boudu a zničili jí dobrou pověst. Kvůli nim se ocitla na tři týdny ve vazbě, jež pořádně otřásla její psychikou. Další nápor přišel hned po propuštění, když se stala terčem nenávistných útoků, za nimiž byli opět Mastný a Robert.

 

Světlana už neměla sílu tomu všemu čelit. Na Mastného, Roberta a jim podobným již neměla žaludek. Navíc si uvědomila, jak moc ji nyní potřebuje její syn. Odtud byl už jen krůček k rozhodnutí, jež jí naprosto změní její život. Světlana hodlá seknout s politikou, odejít z radnice a být se svým synem. Teď udělá ten poslední, zásadní krok. Jak to zvládne?

 

Světlana končí na radnici! Jak to ve čtvrtek večer přijmou ostatní? A co je pro Světlanu hodně těžké?

 

 

 

 

 

 

TV Nova