Publikováno 19. 4. 2017

Tajemný muž, překvapivé návrhy i setkání po letech! Co se bude dít v Ulici začátkem května?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova
Témata:

O květnu se říká, že je měsícem lásky. A právě láska se bude začátkem května skloňovat v Ulici snad ve všech pádech. Co přinesou nové díly? Těšit se můžete na někoho, koho byste v Ulici po delší době opět rádi viděli, seznámíte se s tajemným mužem a spolu s Maléřovými prožijete tu pravou zamilovanost.

Přehrát poslední díl

Martinův překvapivý návrh
První máj si přímo koleduje o romantické chvíle s těmi, které milujeme, o polibky pod rozkvetlou třešní i vášnivá objetí. Veronika a Martin jsou spolu už přes dvacet let, mají dvě dospívající děti, ale na jejich vztahu byste to nepoznali. Ti dva jsou do sebe opět zamilovaní až po uši, znovu to mezi nimi hodně jiskří. Martin tentokrát překvapí Veroniku návrhem, který by změnil celý jejich život, návrhem, o kterém sám už delší čas uvažuje. Rád by měl další dítě… Co na to Veronika? Budou mít Filip a Rozina za rok dalšího sourozence?

 


Jirka bojuje o Digi
Digi Stránská a Jirka Herman se milují, rádi by byli spolu, ale v poslední době to vypadá, že každý z nich žije snad v úplně jiném vesmíru. Pro ovdovělou Digi jsou na prvním místě její sedmiletá dvojčata, pro kriminalistu Jirku Hermana byla nejvyšší prioritou odjakživa práce. Dají se tyto dva světy vůbec někdy skloubit? Digi tomu už přestává věřit. Podle toho vypadá i její rozhodnutí, jež oba dva hodně zabolí… Mají ještě šanci? U koho najde Digi překvapivě velkou oporu?

 


Tajemný muž

Jsou náhodná setkání, která vás přinutí udělat něco, co jste ten den vůbec neměli v plánu. Setkání, jež vám pak ani nedají spát. Přesně to se stane Amálii. Před kadeřnictvím si všimne staršího muže, kterého tu nikdy neviděla a který potřebuje očividně pomoc. Jako by se v tomto světě úplně ztratil, jako by ani nevěděl, kde vlastně je. Amálie se ho ujme, dokonce pro něj udělá mnohem víc, než by kdokoliv čekal… Kdo je ten neznámý muž? Proč si o něj bude dělat Amálie velké starosti?

 


Otův překvapivý čin

Od chvíle, kdy se naplno rozjely svatební přípravy, je Ota jako vyměněný. Takového ho Tereza a David ještě neznají. A právě Tereze dnes naplno dojde, že s Otou to je mnohem vážnější, než by se zdálo. Ota se jí totiž svěří s něčím, co Tereze způsobí pořádné vrásky na čele. Tohle na obyčejný strach z chomoutu vážně nevypadá… Co Otu trápí? A co udělá?

 


Varování pro Anču i její blízké
Dlouhodobý stres se na Ančině psychice podepisuje čím dál víc. Propuká u ní vážná psychická porucha, aniž by si to ona nebo její blízcí uvědomovali. Anča přičítá příznaky nemoci své roztržitosti, protože se nemůže pořádně na nic soustředit od chvíle, kdy se jí Bedřich přiznal, že čeká dítě s jinou. Teď se ale stane něco, co její blízké přeci jen hodně zarazí, něco, co by mělo být pro všechny varovným signálem. Zoufalá Anča si kvůli tomu zadělá na malér dokonce i v práci… Co se stane? Jak se u Anči projeví její psychická nemoc tentokrát?

 

Nenechte si ujít květnové díly Ulice! Přinesou velkou zamilovanost, trable s láskou i překvapivá shledání.

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

20.4. | 18:53 la-vera
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Bylo by dobre si o te nemoci neco zjistit, nez ji zacnete zesmesnovat....
20.4. | 14:14 manka42
1
Náhlasit nevhodný komentář
auvej ,asi tak..
20.4. | 12:23 auvej
11
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud se psychické onemocnění projevuje tím, že si někdo nepamatuje, jestli něco vypnul, zavřel, zamknul a pod., tak je většina lidí, které znám ze svého okolí, už léta vážně psychicky nemocná :-) a všichni si myslí, že jsou jenom uštvaní a roztržití!
reklama