Publikováno 18. 6. 2017

Tereza a David už brzy podlehnou vzájemné přitažlivosti! Bude mít Alena smůlu?

Seriál Ulice: Alena si před Terezou Davida hlídá...
Zdroj: TV Nova

Tereza a David se stále tváří, že jsou jen přátelé a spolubydlící, ale všem je jasné, že se mezi nimi něco děje. Ti dva to stále vehementně popírají, jenže již brzy se stane něco, co je samotné hodně vykolejí. Jak to s nimi bude dál? A jak na to zareaguje Alena?

Přehrát poslední díl

Alena si Davida od jisté doby hlídá a snaží se, aby trávil s Terezou co nejméně času. To jde ale hodně těžko, protože ti dva spolu nejen bydlí, ale také pracují, a dokonce i sdílejí jeden kabinet. Navíc nyní ze všech sil pomáhají Hedvice a Otovi s přípravami svatby. Prostě toho spolu podnikají tolik, že by byl div, kdyby se mezi nimi nic nestalo, zvláště když se navzájem hodně přitahují.

 

Osud jim napomůže i tentokrát, aby spolu byli více, než je Aleně milé. Ta se bude snažit, jak jen to půjde, aby k tomu nedošlo, ale marně. Tereza a David vyrazí do penzionu, kde se svatba bude konat, už o den dříve kvůli přípravám. K pramalé radosti Aleny, která musí ještě v pátek ráno do práce, tam spolu zůstanou i přes noc. A právě tehdy se stane něco, co oba dva hodně vykolejí, něco, po čem bude už nad slunce jasné, co k sobě cítí. Jak to s nimi bude dál? A co na to Alena, která si nemíní nechat Davida vyfouknout před nosem?


Mezi Terezou a Davidem dojde k velkému posunu už příští týden! Bude mít Alena smůlu?

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

20.6. | 12:07 sabatin
26
Náhlasit nevhodný komentář
Tereza a David patří k sobě.Alená je lhářka,také záludná a hlavně šeredná!!!
20.6. | 09:45 a-mala
27
Náhlasit nevhodný komentář
S tímto názorem se dá jenom souhlasit, Tereze a Davidovi držím pěsti.
19.6. | 06:05 da-g
48
Náhlasit nevhodný komentář
Tereza a David je kvalitní vztah, jsem jeho věrným divákem, díky za přirozené scénáře, Ulice je seriál, který mne zatím neodradil.
reklama