Publikováno 12. 3. 2012

Tereza a Vojta: Místo romantiky záchranka

Seriál Ulice: Tereza s Vojtou si romantiky příliš neužijí
Zdroj: TV Nova
Témata:

Takhle si to Tereza s Vojtou určitě nepředstavovali. Sny o romantické noci a příjemném ránu ve dvou se rozplynou při zásahu záchranky a odvozu Vojty do nemocnice. Co s ním je? A jak tohle Tereza vysvětlí jeho rodičům?

 

„Co to je? Takhle blbě mi snad ještě nebylo. Naštěstí už aspoň povolily ty bolesti v hrudníku a můžu zase normálně dejchat. Jen by to ještě něco chtělo na zklidnění žaludku. Nechce se mi věřit, že by mi bylo takhle blbě po tom šampusu. Dyť jsem skoro nic nevypil. Tak co to sakra je?“ úpí v noci Vojta Kalich. Tereze zatím nic říct nechce, aby ji nevyděsil. Jenže jeho nevolnost se bude stupňovat. A pak to přijde. Rána. Vyděšená Tereza. Záchranka. Nemocnice. A rodiče.

PŘIPOMEŇTE SI:
Vojtovu noční nevolnost
 
Z ráje přímo do pekla
Terezin dopad na zem z jejího šťastného obláčku bude rychlý a tvrdý. Místo nádherného romantického rána ji čeká noc přímo hororová, o ránu a následujícím dni ani nemluvě. Zásah záchranky, hodiny strávené v nemocnici, strach o Vojtu. A jeho rodiče navrch.

PŘIPOMEŇTE SI:
Terezino těšení se na noc s Vojtou
 
 
Tereze a Vojtovi se jejich romance vymkne z rukou v úterý večer v 18:30. Co se stane Vojtovi? Proč u něj bude zasahovat záchranka?


PŘIPOMEŇTE SI:
Vojtovi rodiče si podávají Terezu kvůli Vojtově pánské jízdě

EXKLUZIVNĚ:
Tereziny kreslené sny

NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Terezou Jordánovou

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama