Publikováno 19. 3. 2017

Tereza se nezdá! Jakými novinkami se pochlubí?

Seriál Ulice: Tereza má jedno překvapení za druhým...
Zdroj: TV Nova

Tereza je po jarních prázdninách jako vyměněná. Takovou ji Gábina snad ještě nezažila. A to se znají už téměř třináct let. Čím ji Tereza tak překvapí? Co je u ní nového?

Přehrát poslední díl

Výlet do Barcelony Tereze evidentně prospěl. Po týdnu je nabitá energií a jen září. Přitom do Španělska odletěla na poslední chvíli a sama, což u ní opravdu nebývá zvykem. Naopak se na podobné akce vždy docela dlouho chystá a ještě déle se odhodlává je uskutečnit. Navíc hodně nerada cestuje sama, natož pak do zahraničí. Teď se ale zdá, že konečně překročila svůj stín. Však se taky Gábině okamžitě pochlubí svými zážitky, které nejsou ledajaké.

 

 

Tereza je po jarních prázdninách jako vyměněná, jako by si konečně začala naplno užívat života. A to nejen co se týče pobytu v Barceloně. Najednou dělá věci, které by dříve nikdy neudělala, naopak by před nimi ostatní varovala. Takhle odvázanou ji prostě Gábina nezná. Lehkomyslnost vždy byla spíš její doménou. Teď se zdá, že se role tak trochu obrátily. A co je podle Gábiny vůbec největší Terezin kousek? Už teď vám prozradíme, že se týká jednoho sympaťáka…

 

Jakými zážitky se Tereza pochlubí? V pondělí večer bude Gábina jen koukat, co všechno v Tereze vězí…

 

 


 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama