Publikováno 2. 1. 2018

TIPUJTE! Kdo z Ulice na jaře zemře?

Seriál Ulice: Která z postav Ulice na jaře zemře?
Zdroj: TV Nova

Kreativní producentka Ulice Silvia Klasová prozradila, že na jaře zavítá do Ulice smrtka. Pro koho si přijde? Tipněte si to v naší anketě! Už teď vám prozradíme, že jedna z postav v anketě ve druhé polovině třinácté sezony Ulice navždy odejde…

Přehrát poslední díl

Je tu začátek nového roku a s ním i nové epizody Ulice. Tentokrát se začíná pěkně zostra, a to je opravdu jen začátek. Na konci roku jsme vám prozradili, co letos čeká vaše staré známé z Ulice. Jednu věc jsme vám zatím zamlčeli – že někdo z nich přijde o život. To prozradila až nyní kreativní producentka Ulice Silvia Klasová. Neřekla už ale, se kterou postavou se na jaře navždy rozloučíme. Dokážete si to tipnout?

 

Tipujte v naší anketě! Kdo z Ulice na jaře zemře? Jedna postava, která je v anketě uvedená, skutečně navždy odejde… A nenechte se zmýlit ilustrativním obrázkem.


 

Anketa

Kdo z Ulice na jaře zemře?

Hlasovalo 27658 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.1. | 08:38 ulicnik30
18
A co když majitelka baráku, až zjistí veškerou pravdu o milostném životě svého ...
4.1. | 23:09 janahrur
-3
Ulice sleduji rada at přemýšlím jak chci tak ten kdo by mohl zemřít není tak ...
6.1. | 10:45 blog-nabienky
10
Náhlasit nevhodný komentář
klaressss: Jo! By ho udusila polštářem to by taky nebylo špatný:D
6.1. | 10:03 milousekzemanojc
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý
5.1. | 20:04 ulicnik30
8
Náhlasit nevhodný komentář
Já tipuji Květu Vavruškovou. Proč mě zrovna ona napadla podrobněji vysvětluji v diskusi pod dílem 3374, tady to opakovat nebudu, tak jen zkráceně, její smrtí mi zkrátka připadá, že by se vyřešilo nejvíc problémů několika lidí v jejím okolí.
4.1. | 23:09 janahrur
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Ulice sleduji rada at přemýšlím jak chci tak ten kdo by mohl zemřít není tak oblíbení u každého dalšího to bude tragedie,ale typovala bych asi Matěje Jordana.
4.1. | 11:18 klaressss
14
Náhlasit nevhodný komentář
Adriana zjistí, co Robert vyvádí a v záchvatu ho zabije :D Ale bylo by to dobrý! To jsme tam ještě neměli!
4.1. | 08:19 auvej
16
Náhlasit nevhodný komentář
Uličníku, do jara vířivku nestihnou instalovat... ale vlastně ne, v Ulici se přestavba půdy dá zvládnout klidně za víkend inclusive vyřízení hypotéky a projektu od architekta. Možná to šlehne s dědečkem, až zjistí, že na stará kolena potáhne do domova a z jeho bytu bude luxusní apartmá.
3.1. | 13:05 kanoe1
5
Náhlasit nevhodný komentář
Luposlav sice píše, že zranění paní Obermaierové zakomponují do děje, ale já bych se z výběru také klonila buď k Vilmě nebo Růžence, a to právě z důvodu jejich skutečných zdravotních problémů.
3.1. | 12:47 ulicnik30
11
Náhlasit nevhodný komentář
A nebo se předávkuje a utopí se ve vířivce. Je fakt, že smrt utopením jsme v Ulici ještě neměli. Zatím bylo pár infarktů, několik autonehod, jednou uhoření, jeden pád ze schodů, ale utonutí dosud žádné.
3.1. | 12:12 sharka-68
13
Náhlasit nevhodný komentář
uličníku , to ne, Adri pak skočí z té snídaňové terasy...
3.1. | 08:38 ulicnik30
18
Náhlasit nevhodný komentář
A co když majitelka baráku, až zjistí veškerou pravdu o milostném životě svého novomanžílka a proč si ji vlastně bral si ze zoufalství šlehne zlatou ránu? Nebylo by to poprvé, co by zklamání řešila drogama a jednou na to určitě dojede. A barák už by byl celý jenom slizounův.