Publikováno 11. 10. 2017

TIPUJTE! Rozejde se David s Alenou co nejdříve kvůli Tereze?

Seriál Ulice: Rozejde se David s Alenou co nejdříve kvůli Tereze?
Zdroj: TV Nova

David měl měsíc na to, aby se rozmyslel, jak dál. Teď je zpět a má jasno. Miluje Terezu, chce být s ní. Proto se taky z nádraží rozjel rovnou za ní, nikoliv za Alenou, se kterou už rok chodí. Jak to s nimi bude dál? Rozejde se David s Alenou co nejdříve kvůli Tereze? Tipujte v naší anketě.

Přehrát poslední díl

Reklama

David a Tereza kolem sebe krouží už hodně dlouho. Téměř celou dobu, co se znají, se vlastně tak trochu míjeli, i když je to k sobě od začátku táhlo. Napřed byl zadaný David, takže měla smůlu Tereza, pak byla pro změnu zadaná Tereza. Když byli konečně oba dva single, nedokázal se ani jeden z nich rozhoupat, aby dal tomu druhému najevo své city. Toho využila Alena, která Davida před rokem sbalila. Tereza Davidovi novou lásku přála, zároveň si ale začínala uvědomovat, že jí na něm záleží mnohem víc, než by si sama chtěla připustit. Ke všemu brzy zjistila, jak Alena Davidem manipuluje, což jí moc nepřidalo. Dennodenně to měla na očích, nevěřila, že by David mohl šťastný ve vztahu, kde vlastně nemůže být sám sebou. A moc se nemýlila.


 

Davida to na jaře začalo více táhnout k bezprostřední Tereze, se kterou mu bylo opravdu dobře a se kterou si skvěle rozuměl. Dlouho to v sobě ale dusil, protože nechtěl ublížit Aleně. Vztahy bral vždycky zodpovědně, tentokrát se však rozhodl, že raději půjde za hlasem svého srdce. Je odhodlaný se s Alenou co nejdříve rozejít, jenže nebyl by to on, aby se mu to ještě více nezkomplikovalo. Zůstane nakonec s Alenou jen proto, že ho teď potřebuje, anebo ji opravdu co nejdříve opustí právě kvůli Tereze? Co myslíte?

 

Tipujte v naší anketě! Rozejde se David s Alenou co nejdříve kvůli Tereze, nebo s ní zůstane, protože je jejím jediným opěrným bodem?

 

Anketa

Rozejde se David s Alenou co nejdříve kvůli Tereze?

Hlasovalo 7281 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

12.10. | 01:10 kleito
3
Náhlasit nevhodný komentář
Obávám se, že když bude Alena hodně plakat, tak že mu to jeho měkkosrdcatost nedovolí ...
11.10. | 19:02 natulka1003
16
Náhlasit nevhodný komentář
Ano, prosím ať se s Alenou rozejde. S Terkou jim to sluší víc. Ale naštěstí to vypadá že se s ní rozejde když to říkal Terce.❤
Reklama
reklama