Publikováno 11. 1. 2018

Tony a Dominika slaví: Jakou mají novinku?

Seriál Ulice: Dominika a Tony mají důvod k oslavě
Zdroj: TV Nova

Skvělých zpráv není nikdy dost. Mára se jich už brzy dozví hned několik. Tou největší novinkou se tentokrát blýsknou Tony a Dominika. Ale Karla a táta Máru taky překvapí velkými bombami. Jakými?

Přehrát poslední díl

Takový začátek roku si nechá Mára líbit. Co novinka, to skvělá zpráva, jako by to nejhorší už měli všichni jeho blízcí za sebou. Nejen že se začíná dařit jeho tátovi, který, zdá se, překonal krizi z konce roku a do toho nového vstupuje s elánem, optimismem a přesvědčením, že se vše v dobré obrátí i že se mu podaří získat nazpět Věku. Aby taky ne, když se konečně staví na vlastní nohy, což po něm Věrka kdysi chtěla. Ale Lubošovy zprávy jsou jen slabým odvarem té, kterou Márovi prozradí Tony a Dominika.

 

 

Tony a Dominika mají obrovskou novinku, která pro oba znamená nový začátek a velkou změnu. V tom druhém konečně našli to, co tak dlouho hledali. Teď svůj vztah posunou o pořádný kus dál. Čeká je zásadní změna, od níž si oba hodně slibují a která je pro ně obrovským důvodem k oslavě. Ale to nejlepší na konec. Také Karla má pro Máru novinku, jež je pro oba prostě zprávou dne a možná i týdne…

 

Co je nového u Tonyho a Dominiky? Jaká velká změna je čeká? Slavit začnou už ve čtvrtek večer.

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.