Publikováno 19. 6. 2018

UKÁZKA z úterní Ulice: Hádka kvůli dítěti: Nechat si ho, nebo jít na potrat?

Zdroj: TV Nova

Od chvíle, kdy se Gábina o svém těhotenství dozvěděla, zvažuje, co dál. Měla by si dítě, které čeká s Alešem, nechat, nebo jít na potrat? Tereza s Veronikou jí bohužel její rozhodování moc neusnadní. Proč? K jaké variantě se přiklánějí ony? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl


Gábina si připadá jak ve zlém snu. Nestačí, že se Aleše stále nemůže zbavit, i když se s ním rozešla. Teď navíc řeší i neplánované otěhotnění právě s Alešem. Najednou neví, co dělat. Být sama na dvě děti? Ví, jak je to těžké, a to byla sama jen na Šímu a navíc neměla vlastní salon. Teď by to bylo ještě mnohem náročnější. Měla by jít tedy na potrat? Když byla těhotná poprvé, něco takového si nedokázala ani představit. Teď je to přeci jen trochu jiné. A jak to vidí Tereza s Veronikou? Co by jí doporučily? Podívejte se.

 

Dítě s Alešem ano, či ne? Jak to vidí Tereza a Veronika? A jak samotná Gábina? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

 

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

20.6. | 06:36 leiah
9
Náhlasit nevhodný komentář
...Jestli jí ale dají zase dohromady s tím psychopatem, tak se sledováním ulice definitivně končím. Na nějaké další psycho nemám ani chuť, ani náladu. Stačí ten nesmysl, jak si nikdo neví rady s Šimonovou závislostí na Alešovi.
20.6. | 06:36 leiah
7
Náhlasit nevhodný komentář
Je jasné, že za Gábinino těhotenství může Aneta Krejčíková. Kdyby neotěhotněla ona, nebyla by těhotná ani Gábina. Teď záleží na tom, kdy bude Aneta rodit, protože poslat Gábinu na potrat a pak mít herečku s břichem by scénáristka těžko obhájila.
19.6. | 21:05 jansuk
3
Náhlasit nevhodný komentář
Bohužel, Gábino, tady je každá rada drahá. Svůj život si každý musí zkazit úplně sám.