Publikováno 15. 5. 2018

UKÁZKA z úterní Ulice: Je to horší, než čekali… Jaká je děsivá pravda o nemocné Marcele?

Zdroj: TV Nova

Strach, bezmoc, zoufalství. Marcela i její máma se v tom pořádně plácají už nějaký ten pátek. Nyní jde opravdu do tuhého. Až teď vychází najevo, jak zle na tom Marcela doopravdy je, a to nejen kvůli smrti své kamarádky. Proč se znovu zhroutí a její mámě povolí nervy? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl

Marcela se po náhlém skonu své kamarádky úplně sesypala. Až teď jí došlo, jak zákeřné jsou poruchy příjmu potravy a co jí hrozí. Má strach usnout, aby neskončila stejně jako Vlaďka. Zároveň má strach jíst, aby nepřibrala. Jak z tohoto začarovaného kruhu ven? Její máma se snaží zachránit ji, být jí oporou, jak jen může. Jenže obrovský strach o Marcelin život a dlouhodobé stresy si i u Hanky vybírají svou daň. Co už neustojí? Podívejte se.


Boj i neskutečné zoufalství. Proč se Marcela znovu zhroutí a její mámě povolí nervy? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

15.5. | 13:49 jsemzlaazakerna
5
Náhlasit nevhodný komentář
Měli jste ji posadit k Robertkovi do auta,aby prchala s ním. A na zadní sedačce mohla sedět její máma,starej Mareček a Květa
15.5. | 12:00 materi46
5
Náhlasit nevhodný komentář
Nemůže Macík třeba taky umřít. Stejně je to v Ulici, jak po morové ráně, tak o jednoho protivneho spratka míň.
15.5. | 11:49 jsemzlaazakerna
12
Náhlasit nevhodný komentář
Můžete toho afektovaného,rozmazleného Macíka zavřít do blázince? Na ty její škleby už se dávno nedá koukat...děkuji