Publikováno 22. 3. 2018

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Další lekce poslušnosti: Jak Robert zkrotí Adrianu?

Zdroj: TV Nova

Robert potřebuje, aby mu Adriana zobala z ruky, aby ji ani nenapadlo pochybovat o tom, co, jak a proč dělá, a zajímat se o to, kde je vlastně pravda. Jak ji znovu srovná do latě? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Přehrát poslední díl

Jen co Adriana trochu zapochybovala o tom, jestli jí Robert říká pravdu o vše, co se kolem něj děje, přišla drsná lekce. Robert jí vyčetl, že nestojí při něm, a pak za sebou práskl dveřmi, aby se Adriana pěkně podusila ve vlastní šťávě. On sám zatím proháněl milenky bez nejmenších výčitek svědomí. Teď dá Adrianě další lekci poslušnosti. Jak ji znovu zmanipuluje, aby ji dostal přesně tam, kde ji chce mít? Podívejte se.

 

Jak Robert srovná Adrianu do latě, aby mu opět naprosto zobala z ruky? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

22.3. | 18:52 jarunkaj
5
Náhlasit nevhodný komentář
Uz mi vadi jaka je Adriana tele..uz je umorne, jak tomu zmetkovi zere kazdou blbost. Jestli nedojde brzy k nejakemu zvratu, tak ty sceny budu pretacet
22.3. | 15:33 da-g
7
Náhlasit nevhodný komentář
Už je nám sl.Vaculíkové alias slepé Adriany líto, hraje bezvadně svou roli, ale snad ji nenecháte skončit na psychiatrii. Třeba potká mstivou Aju bez vyhlídky na byt, Roberta je už moc a nezaslouží si slitování.