Publikováno 10. 10. 2018

UKÁZKA ze středeční Ulice: Krutá rána pro Bedřicha: Jak se se s ním Jindra rozejde?

Zdroj: TV Nova

Bedřich se už nemůže dočkat, až zase bude se svými holkami, hlavně s Ladou. Místo domácí idylky ho ale čeká ledová sprcha v podobě kopaček od Jindry. Jak to s ním Jindra skončí? To se dozvíte z této emotivní ukázky ze středečního dílu Ulice.

Přehrát poslední díl

Bedřich je celý natěšený na Ladu a Jindru. Stýskalo se mu, hlavně Lada mu moc chyběla. Těch několik dní v Německu pro něj bylo nekonečných, protože nemohl být se svou dcerou. Jen co přijede domů, šťastný, že se opět vidí s Ladou i Jindrou, dozví se novinu, která s ním pořádně zamává. Jak mu Jindra oznámí, že od něj i s Ladou odchází? A jaká bude Bedřichova první reakce? Podívejte se.

 

Tohle je pro Bedřicha pořádná podpásovka. Jak mu dá Jindra kopačky kvůli Honzovi? To se dozvíte z této emotivní ukázky ze středečního dílu Ulice.

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.10. | 14:12 figuana
12
Nejkrásněji zareagovala na Jindřino rozhodnutí malá Lada...ta jí i ...
11.10. | 10:47 monna71
-2
Ještě se ukáže, že Lada není Bédova, od začátku si myslím, že Jindra úmyslně ...
11.10. | 10:47 monna71
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě se ukáže, že Lada není Bédova, od začátku si myslím, že Jindra úmyslně zneužila Bédovu indispozici, aby si zajistila zodpovědného otce pro dítě. Ta rychlost s jakou skočila Honzovi do postele tomu pouze nasvědčuje.
11.10. | 08:24 auvej
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Evu tedy nemusím, ale měla pravdu, když řekla, že s tím Béda musel počítat. Mohl vědět, že mu ta muzikantská Liduška dřív nebo později uteče s nějakým mladým. Místo scén by si měl dát ověřit, jestli je Lada skutečně jeho. A proč Mazut přespával na zkušebně, když má takovýhle byt?
10.10. | 18:54 jana--markova
1
Náhlasit nevhodný komentář
Dneska si říkám to samý, nejlepší snad až na Aljašku,.někdo tak příšernej tam dlouho nebyl,.klaun by moh dostat malou,...Anča už stejně čuchá změnu, ,..ať už to má nějakej spád,..Gábina si už nevidí na boty přes buben, tak je trapný, že tam pořád ještě,..na Hynka držkuje, Aleše neuměla odpálit !!!
10.10. | 17:40 jsemzlaazakerna
3
Náhlasit nevhodný komentář
Hlavně ať už ta věčně nalemtaná,upocená managerka táhne někam na druhý konec světa.Kdo se na ní má koukat,na tu škaredou osobu...není na ní lautr nic k dívání,blééééé
10.10. | 14:12 figuana
12
Náhlasit nevhodný komentář
Nejkrásněji zareagovala na Jindřino rozhodnutí malá Lada...ta jí i zatleskala... :))