Publikováno 30. 5. 2018

UKÁZKA ze středeční Ulice: Překvapivá novinka: S kým chodí Šárka?

Zdroj: TV Nova

Šárka je velká tajnůstkářka. O jejím soukromí nikdo nic netuší kromě Martina. Také jemu ale spadne brada až na zem poté, co zjistí jednu obrovskou novinu v Šárčině životě. Má kluka, a to ne ledajakého. Kdo ji sbalil? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Přehrát poslední díl

Šárka se před necelými čtyřmi lety zakoukala do Martina, se kterým si hodně rozuměla. Byl jiný než ostatní chlapi, mohla si s ním povídat prakticky o všem, imponoval jí. Bohužel byl taky ženatý a dal jí jasně najevo, že Veroniku nepodvede. Šárce to chvíli trvalo, než odmítnutí skousla. Dobrými přáteli zůstali, ale ani Martinovi Šárka hned všechno neprozradí. To, s kým randí, si nechává pro sebe. O to větší šok nyní Martin zažije, když zjistí, že Šárka už není sama. S kým chodí? Podívejte se.

 

Tahle Šárčina novinka vyrazí Martinovi dech. Jak se dozví, že Śárka někoho má? A kdo je tím vyvoleným? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

31.5. | 07:04 jana--markova
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Teda jak já tu kozu z hospody nemusím a to celou dobu, co tam je,..vona když promluvila, tak šišlala jak mimino :-(((
30.5. | 20:44 jana-hlidkova
2
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu, co to je dneska za módu - mladej kluk a stará koza. Co na nich ti kluci vidí, kolik je Hložánkovi??? 19???? A jí 30 - děs!!!!!!! Mě to přijde zvrhlý!!!!!