Publikováno 14. 7. 2017

Ulice: Jak to všechno začalo - 15. epizoda

Ulice: Jak to všechno začalo: ep. 15
Zdroj: TV Nova

Tomáš trvá na tom, aby Tereza co nejdříve odstranila z domu nasprejované malůvky. Ta si s tím ale neví moc rady, a tak se to pokusí probrat se Štěpánem. Bohužel se nedozví, co potřebuje…

Přehrát poslední díl

Čas, který Tereza dostala od táty na odstranění svého díla z fasády domu, se rychle krátí. Zoufalá Tereza nakonec požádá o pomoc Jeřábka, jenž jí rád vyhoví. Ani jeho zákrok se ale neobejde beze svědků. U Peškova domu si na něj došlápne policie. Co z toho bude? A proč Gábina začíná na Terezu žárlit?


Olda vyráží na testy

Olda projíždí od rána web, jestli náhodou neobjeví další Sylviny porno fotky. Po Danově poznámce, jak rychle se v této skupině šíří HIV, mu dojde, že tentokrát jde do tuhého. Co když ho Sylva nakazila právě tímto virem? K dovršení všeho se u něj brzy objeví i příznaky zhoršeného zdravotního stavu. Aby měl jistotu, vyrazí pod záminkou dárcovství krve s celou rodinou na testy. A ty bohužel jeho obavy potvrdí... Co je s Oldou? A jak je na tom jeho rodina?

 


Operace Marie Králové
Marie Králová podstoupí operaci mozku, které se ujme samotný Sláma. Ani to ale nezabrání, aby během operace nenastaly vážné komplikace. Tak vážné, že Marie upadne do kómatu. To však Sláma vynervovanému Králi zamlčí. Aby ho alespoň trochu uklidnil, namluví mu, že Marie je pod vlivem sedativ a spí. Jenže Václav Král se nešťastnou náhodou dozví pravdu... Jak vážné to s Marií je?

 


Dopisy mámě
Adriana by se ráda dozvěděla o mámě něco víc, a tak mučí dědu neustálými otázkami. Nakonec se rozhodne, že mámě napíše dopis, aby věděla, jak moc jí chybí. Jenže aby ho mohla poslat, potřebuje znát máminu adresu. A právě tu jí děda nechce prozradit... Proč dělá Vlastimil Pešek takové tajnosti kolem Adrianiny mámy?

 


Královo velké rozhodnutí
Bára se vrátí z Německa s výbornou nabídkou spolupráce, která nadchne dokonce i ji. Radost Petra Boháče z dobře se rozjíždějícího kšeftu trochu zkalí fakt, že si kvůli jeho dokončení budou muset vzít úvěr. A ten může v bance podepsat pouze Václav Král, jenž má vzhledem ke kritickému zdravotnímu stavu své manželky úplně jiné starosti. Přesto si na ně udělá chvíli čas a předestře jim své šokující rozhodnutí... K čemu Václav Král dospěje? A jak na to Bára s Petrem zareagují?


Páteční díl speciálu Ulice: Jak to všechno začalo si můžete pustit od 18:30 na Nova Plus.

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama