Publikováno 17. 7. 2017

Ulice: Jak to všechno začalo - 16. epizoda

Ulice: Jak to všechno začalo: ep. 16
Zdroj: TV Nova

Bedřichův otec zajde do Království hraček za Hrihorijem, aby s ním dořešil formality ohledně Světlanina víza. Nakonec se totiž rozhodl, že Hrihorijovi a jeho sestře přeci jen pomůže, byť se jedná o menší podvod…

Přehrát poslední díl

Petr Boháč si však splete Bedřichova otce s vyšetřovatelem. Aniž by na cokoliv čekal, bez obalu mu oznámí, že Bedřich se šel už udat na policii sám. Tím se postará panu Liškovi o pořádný šok. Bedřichův otec okamžitě vyčte Hrihorijovi, že se mu o synových problémech nezmínil, a vyvodí z toho i patřičné důsledky... Co udělá?


Souboj Mikulášů

Na Mikuláše vyrazí tajně do ulic také Mikuláš Matěj spolu s čerticí Terezou a andělem Adrianou. Trojice spiklenců si dá opravdu záležet, aby se o nich nedozvěděl zejména tradiční uliční Mikuláš, kterým není nikdo jiný než otec dvojčat. Právě od táty Matěj získá pod falešnou záminkou adresy lidí, kteří si jeho mikulášské služby objednali. Mikuláše Tomáše, anděla Lenku a čerta Petra Boháče tak večer čeká nepříjemné překvapení v podobě rychlejší konkurence, jež jim začne řádit v revíru. Když ji navíc u vedlejšího bloku domů i zahlédnou, vyrazí si to s ní vyřídit... Jak souboj Mikulášů dopadne?

 


Intrikánka Bety

Po provalení vztahu s Honzou přišla Digi o kámošku i střechu nad hlavou. U Bety si sbalí svých pět švestek, aby se odstěhovala, jak jí zhrzená kamarádka dost důrazně doporučila. Kam? To Digi zatím sama neví. Jiné bydlení se jí stále nedaří sehnat. Bety naštěstí během několika dnů vychladne. Uvědomí si, že ani ona nechce přijít o svou parťačku. Nabídne proto Digi, aby u ní za určitých podmínek zůstala. Tou hlavní je zákaz vodění si chlapů domů, jenž se týká zejména Honzy. Digi jí to odkývá a Honzovi se začne vyhýbat. To se od něj velmi záhy dozví i Bety... Co udělá?


Zdenino vyznání

Václav Král tráví hodně času v nemocnici u manželčina lůžka. Na radu lékařů na ni neustále mluví, přestože je Marie pořád v kómatu. Když nakonec přeci jen na chvilku otevře oči, manžela vůbec nepozná. O domácnost skleslého Václava se mezitím provizorně stará jeho pravá ruka Zdena Čistá. Ta však svého bývalého šéfa zaskočí osobním vyznáním... Jak Václav Král na Zdenino vyznání zareaguje? Jaké tajemství skrývá on?


Anča zavaří Bedřichovi
V Království hraček je i nadálo dusno. Všichni dávají Anče otevřeně najevo, co si myslí o ní i jejím obvinění, že ji Bedřich znásilnil. Po incidentu s Jardou a Hrihorijem Anče rupnou nervy a z dílny uteče. Ovšem nikoliv proto, aby se někde tajně vybrečela. Zamíří si to rovnou na policii, aby na Bedřicha podala trestní oznámení kvůli znásilnění... Kam až Anča zajde? Co Bedřichovi hrozí?

 


Výsledek Oldova testu
Po týdnu nejistot se Olda konečně dozví výsledek svého krevního testu. Pro naštvanou Sylvu není rezultát žádným překvapením, protože mu ten samý nechala spolu s důkazem manipulace s jejími fotkami už před několika dny ve fitku. Jenže její obálka skončila Danovým přičiněním v koši, a tak Olda nemá ani tušení, o čem to Sylva mluví... Získá Olda Sylvu zpět? Provalí se Ingridiny intriky?


Adrianino setkání s mámou
Adriana netrpělivě čeká na máminu reakci na dopis, který jí poslala. Když se konečně obálky ve schránce dočká, zažije pořádné zklamání. Vrátí se jí totiž její vlastní dopis s tím, že adresát je neznámý. Adriana se proto na uvedenou adresu sama vypraví, aby zjistila, jak se věci mají... Najde Adriana svou mámu? A dozví se o této akci její děda?


Pondělní díl speciálu Ulice: Jak to všechno začalo si můžete pustit na Nova Plus ZDE.

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama