Aktualizováno 11.8. 2017 18:17

Ulice: Jak to všechno začalo - 35. epizoda

Ulice: Jak to všechno začalo: ep. 35 - Miriam Hejlová si pozve na kobereček Moničiny rodiče
Zdroj: TV Nova

Moničiny obrovské mezery v učivu jen pár týdnů před maturitou přimějí profesorku Hejlovou, aby si do školy pozvala rodiče nezdárné studentky. Olda bude sice srdnatě čelit kantorčiným výtkám, ovšem doma dá potom dceři co proto...

Přehrát poslední díl

Ostřejší výměna názorů mezi Oldou a Monikou tentokrát vůbec nepohne s Jitkou, jež by za normálních okolností ihned zakročila. Dělají jí totiž starost špatné výsledky testů, jež se dozví od lékaře… Co je s Jitkou? A co hrozí Monice?


Bouda na sociálku

Zuzana opět požádá Bedřicha o pomoc. Barvitě mu vylíčí, jak po ní jde sociálka jenom proto, že František byl často nemocný a nechodil do školy. A protože její byt vypadá, jak vypadá, právem se obává, že jí Františka odeberou z péče. Bedřich i tentokrát Zuzanu podpoří a okamžitě se vrhne do její záchrany. Tátu pošle s Františkem ven, Zuzanu pozve k němu a spolu s ní pak čelí zvídavým otázkám úřednice ze sociálky. Zuzana se tentokrát opravdu snaží, aby udělala co nejlepší dojem. Zaskočený Bedřich se tak kromě jiného dozví, že spolu již plánují i svatbu… Jak na to Bedřich zareaguje? A podaří se Zuzaně oklamat úřednici?


Lenčiny hororové Velikonoce

Lenku překvapí o Velikonocích nápor koledníků. Zpočátku si to užívá, ale ve chvíli, kdy k ní vtrhne partička rozjařených maturantů, jí úsměv zmrzne na rtu. Pořádný výprask a polití navrch je jen začátkem jejích velikonočních trampot. Při úprku před halasným povykováním dalších koledníků jí totiž zůstane v ruce klika od koupelny. Lenka se tak zčistajasna stane nedobrovolným vězněm ve vlastním bytě s minimální šancí na brzké vysvobození… Kdo Lenku zachrání? A od koho všeho ještě dostane výprask?

 


Klára bojuje o Adrianu
Adrianu natolik rozladí náhodné setkání s mámou, že poprosí dědu, aby se přestěhovali někam, kde ji už nepotká. Pan Pešek se ale Kláry zastane a požádá Adrianu, aby jí dala čas a šanci. Jenže právě to nemá Adriana po předchozích zkušenostech s mámou ani v nejmenším v úmyslu. A to i přes Klářinu snahu si s dcerou promluvit a po dlouhých letech odloučení s ní konečně navázat kontakt… Co všechno z minulosti vyplave na povrch? Co je pro Kláru nyní nejtěžší? A co pro Adrianu?


Steinová hledá spojence

Zdena Čistá se hodně podiví, když ji ráno před firmou osloví Steinová. Tajně jí nabídne spolupráci při přípravě nových kontraktů. Dokonce se ani netají tím, že nechce, aby o tom pan Král věděl. Loajální Zdena ji však odmítne. Vzápětí před ní varuje svého šéfa, protože v jeho poště objeví oficiální nabídku Steinové ke spolupráci s Královstvím hraček. Ti dva ale nejsou jediní, koho Steinová osloví… Co má Steinová za lubem? Koho si ještě vyhlédne?


Karel Stránský balí Lenku
Nemocnou Lenku překvapí záplava kytic od neznámého ctitele. Lenka zpočátku podezřívá Jardu, který o ni starostlivě pečuje. Ten se k doručeným kyticím nezná, ovšem vzápětí jí také jednu pošle – s jejími oblíbenými růžemi. Nedlouho na to se odtajní i tajemný dárce. Spolu s další kyticí nechá Lence doručit také pozvánku na večeři. Jenže Lence se na schůzku s Karlem Stránským ani trochu nechce, protože předpokládá, že je ženatý... Proč nakonec půjde? A kdo Karlovi Stránskému překazí plány s Lenkou?


Páteční díl speciálu Ulice: Jak to všechno začalo si můžete pustit od 18:30 na Nova Plus.

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama