Aktualizováno 4.8. 2017 12:04

VIDEO a ANKETA: Na čí příběh z Ulice se těšíte nejvíc?

Zdroj: TV Nova

Nové díly Ulice odstartují už za necelé tři týdny, ještě o prázdninách. Přinesou nové příběhy vašich starých známých, které budou opět plné emocí. Alena začne bojovat o Davida, další těžké zkoušky čekají například Liškovy, Gábinu či Marečkovy. Na čí příběh se těšíte nejvíc?

Přehrát poslední díl

Všichni fanoušci Ulice už mají určitě červeně zaškrtnuté datum 21. srpna, kdy se vrací po prázdninové pauze Ulice s novými díly v pořadí již třinácté sezony seriálu. A hned od začátku bude na co koukat. Věrka Marečková se setká se svou velkou láskou z mládí, Alena bude bojovat o Davida, Jindře a Bedřichovi se narodí dcera, což bude další rána pro Anču.

 

 

Adrianina zamilovanost do Roberta se neobejde bez následků, Vendule se znovu vrátí do života expřítel Mário. Vztah Máry a Karly bude samé překvapení, Simoně a Rudolfovi okoření život opět Pepan a hlavně jeho dcera Jiřinka. Maléřovi si užijí své s Filipem, kterého převálcuje jeho puberta. Amálie se nechtěně ocitne mezi Vlastimilem Peškem a Pavlátem, Lumír se zase jednou pokusí od základů změnit svůj život. A další velké zkoušky čekají také Gábinu, jež padne do oka jednomu sympatickému, mužnému hasičovi…

 

Velký přehled toho, co vás čeká na podzim v Ulici, najdete zde:

 

 

Upoutávka na nové díly i fotky nenechají nikoho na pochybách, že nové příběhy budou opravdu plné emocí a dalších nečekaných zvratů. Na čí příběh se nejvíc těšíte vy? Hlasujte v naší anketě!

 

Nezapomeňte! Nové díly Ulice startují na TV Nova už 21. srpna v 18:30.

 

Anketa

Na čí příběh se těšíte nejvíc?

Hlasovalo 2853 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama