VIDEO: Boj o lásku i o život, zakázaná láska i strach o blízké. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Publikováno 19. 11. 2018
Zdroj: TV Nova

V Ulici se to tento týden hodně vyostří. Karla se ocitne v ohrožení života, Marie bude o svůj život bojovat na operačním sále, v nemocnici skončí i Tomáš. Na druhou stranu dojde ale i na lásku, ať už zakázanou, nebo nečekanou, či na hodně velká překvapení…

Přehrát poslední díl

Dusno kvůli dárku
Přiznat, nebo nepřiznat doma dárek, který je hodně osobní? Veronika tohle dilema řeší už dva týdny, od chvíle, kdy jí Lukáš Binar donesl parfém jako poděkování za její pěvecké vystoupení na narozeninové oslavě. Dárek před svými blízkými zpočátku tajila, ale proč vlastně? Nic špatného ani zakázaného nedělá, parfém bere jen jako vyjádření Lukášových díků. A tak již brzy Martinovi přizná, jak se věci mají. Ten však vzhledem k tomu, co nyní sám prožívá se Šárkou, zareaguje hodně neadekvátně dané situaci… Čím Martin šokuje Veroniku? Jakou lavinu událostí vyvolá Veroničino přiznání?

 


Karla v ohrožení
Jak se dostat na stopu pachateli, který je jako duch a stále uniká spravedlnosti? Karla a Jirka Herman se chytají každého stébla, ale zatím mají pocit, že se při vyšetřování vše spiklo proti nim. Hodně si slibují od rekonstrukce na místě činu, protože to je momentálně jejich jediné želízko v ohni. Budou mít konečně štěstí, nebo se ocitnou v další slepé uličce? A jak nebezpečné a náročné může vyšetřování občas být? Karle bude již tento týden mířit na hlavu odjištěná pistole, navíc před Márovýma očima… Je právě Ctibor hledaným pachatelem vražd bezdomovců, nebo má na svědomí něco jiného? A jak nebezpečná situace vygraduje?

 


Evženova pomoc
I mistr tesař se občas utne. Zákonem schválnosti se to stává nejčastěji ve chvíli, kdy to člověk ani v nejmenším nečeká, kdy si myslí, že má všechno pod kontrolou. Tentokrát dojde na šikovného Evžena, jenž Blance nabídne pomoc s drobnou úpravou v bytě. Tak moc si dá na výsledku záležet, až to samozřejmě dopadne přesně naopak, než zamýšlel. Jenže Blanka momentálně řeší mnohem závažnější problém – máminu operaci… Co všechno Evžen překvapivě udělá pro Blanku? A jak Mariina operace dopadne?

 


Ája je zpět

Jaká škatulata se občas dějí po volbách na úřadech? Na některých místech zůstává vše při starém, jen se změní vedení. Jinde si však vedení přivede vlastní lidi, na které se může spolehnout, kteří se osvědčili již dříve. Také nový starosta Radek Mastný obsadí posty nejbližších spolupracovníků těmi, jež mu dokázali svou loajalitu. Tak se na radnici dostane i někdo, kdo je ochoten jít přes mrtvoly, stejně jako on… Jaká atmosféra teď na radnici panuje? Co je pro Lumíra pořádným šokem?

 


Tomáš v nemocnici
Jak křehké je naše zdraví? Tomáš Jordán se už několik týdnů potýká s vleklými zdravotními problémy. Je mu čím dál hůř, jenže lékaři stále nemohou jeho diagnózu určit. Všechna vyšetření zatím dopadla na výbornou, to se ale již brzy změní. Tomáš skončí v nemocnici na kapačkách s diagnózou, která všechny dost překvapí… Co s ním je? Jak vážné to je?

 


Nečekané setkání
Jak vrátit čas? Přesně tohle by moc rádi věděli Vendula a Pavel, mezi kterými se kvůli zrušené svatbě a dalším nedorozuměním prohloubila obrovská propast, přestože se milují a na tom druhém jim stále záleží. Dokonce i Nyklová s Pelcovou se snaží o sto šest, jen aby si vnoučata k sobě zase našla cestu. Ani to však nepomáhá. Vendula a Pavel dělají naopak vše pro to, aby se už nepotkali. Shodou náhod na sebe však narazí ve chvíli, kdy to ani jeden z nich nečeká, ve chvíli, kdy půjde o hodně… Co s nimi toto setkání udělá? Bude to definitivní tečka za jejich vztahem, nebo naopak příslib nového začátku?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Přinesou opět nečekané zvraty, napětí, lásku i humor.

 

 

 

 

 

 

TV Nova