Aktualizováno 25.9. 2017 09:22

VIDEO: Co se bude dít v Ulici tento týden? Nové začátky, velké podrazy, vyřizování účtů i nová postava

Zdroj: TV Nova
Témata:

V následujících dnech to v Ulici docela zabouří, hlavně na radnici. Nové začátky čekají Anču, Bedřicha a Jindru, která se vrátí i s dcerou z porodnice domů. K překvapivým zvratům dojde u Simony a Rudolfa nebo u Peškových a Adriany. Na co se můžete těšit?

Robert na lovu
Adriana je do Roberta zamilovaná až po uši, ale toho víc než její láska evidentně zajímá její majetek. Nejprve si ji proklepl prostřednictvím katastru nemovitostí, pak ještě šikovně vyzví další detaily. Ovšem nebyl by to Robert, aby se spokojil jen s Adrianou. Už brzy začne lovit i v jiných vodách… Čím Adriana překvapí Roberta? Jak na to zareaguje Evžen? A dozví se Adriana o další konkurenci?

 


Nové začátky u Jindry a Liškových
Jindru konečně pustí i s malou Ladou z porodnice. Pro Jindru to je malý svátek, ale sváteční nálada u ní dlouho nevydrží. Malá dá Jindře pořádně zabrat, a tak se už záhy začne naplňovat Ančino proroctví. Bedřich začne Jindře pomáhat, jak jen bude moci… Nový začátek však čeká i samotnou Anču. Přestože se rozhodla jít dál, jsou věci, přes které se tak snadno nepřenese… Jaké? Co na sebe nechtěně prozradí?

 

Kupec salonu
Simona a Rudolf se před pár dny dohodli, že salon nakonec prodají. Teď se objeví i kupec, kterého jim seslalo snad samo nebe. Ze salonu je nadšený a plánuje ho provozovat i nadále, nesmlouvá o ceně, rád by smlouvu uzavřel co nejdříve, aby mu salon někdo nevyfoukl před nosem. Lepšího kupce si Simona a Rudolf snad ani nemohli přát. Ale není to všechno až moc ideální?

 

Vyřizování účtů na radnici
Těsně před víkendem Radek Mastný pořádně namíchl Tondu Hložánka a pokazil mu oslavu jeho narozenin. Tondovým naštvaným odchodem z hospody jejich incident ale nekončí. Tonda se už brzy vypraví na radnici, aby zjistil, jak se věci mají. Tentokrát si to ale neodskáče Mastný, nýbrž Robert, jenž hne bývalému starostovi pořádně žlučí. Co Robert udělá? A jaké to bude mít důsledky?


Piráti silnic Amálie a Vlastimil
Amálii i Vlastimila čeká obrovská zkouška nervů, při které se hodně pobavíte. Amálie by si totiž potřebovala osvěžit řízení, a tak požádá svého muže o kondiční jízdy. Jenže ten je jako každý druhý chlap. Na ženskou za volantem prostě nemá nervy. A už vůbec na takovou ženskou, která si moc neví rady. Co bude pro Vlastimila Peška poslední kapkou? A jakou to bude mít dohru?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Přinesou hodně humoru i další nečekané zvraty.

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.