Aktualizováno 9.10. 2017 10:47

VIDEO: Dojde i na postelovou scénu? Patricie Solaříková prozradila, co se bude dít s Terezou a Davidem v Ulici!

Zdroj: TV Nova

Mezi Terezou a Davidem to jiskří už nějakou dobu, nyní to ale vypadá, že se schyluje k happyendu! Co prozradila krásná Patricie Solaříková, představitelka Terezy?

Přehrát poslední díl

Tereza je do Davida zamilovaná už nějakou dobu a podle toho, jak se David chová, to vypadá, že ani ona jemu není lhostejná. Je jim spolu dobře a rozumí si. Jenže David stále chodí s Alenou. Když se navíc Tereze přestal ozývat, vyložila si to tak, že se rozhodl pro Alenu, se kterou chodí už více než rok. Jenže když se tento týden vrátí z měsíční stáže z Rakouska, bude najednou vše jinak…Patricie Solaříková prohlásila, že bude Tereza už brzy zářit, takže je jasné, že Davidovy kroky povedou po návratu ze stáže za ní. „Po dlouhé době se vrátí David z Rakouska, kde si uvědomí, že ji miluje. Takže je to dobré!“
 
18

GALERIE: Tereza a David

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Co občas vyvádějí Tereza a David?

Hodnocení:

Jak bude jejich setkání probíhat? „Bude to strašně romantické!“ rozplývala se v rozhovoru Patricie. Natáčení prý bylo spíše vtipné než romantické, ale Patricie i Matouš Ruml jsou skvělí herci, takže diváci se mají na co těšit, protože to bude opravdu dojemné!
 

A dojde i na postelovou scénu? Podívejte se na celý rozhovor s Patricií ve videu, prozradila toho opravdu hodně!
 

ČTĚTE TAKÉ:


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.