Publikováno 11. 12. 2017

VIDEO: Drsné vyřizování si účtů, provalená tajemství i velké zvraty ve vztazích. Co se bude dít v Ulici?

Zdroj: TV Nova
Témata:

Klidný advent? O něčem takovém si spousta obyvatel z Ulice může nechat jen zdát. Necelé dva týdny před Vánoci si například Vlastimil Pešek tvrdě došlápne na svého soka, Adriana se setká s Robertovou milenkou, na Mária se zase vrhne Lumír. A nejen to. Co přinesou nové díly Ulice tento týden?

Přehrát poslední díl


Spojenci Aleš a Mastný?

Radek Mastný i Aleš mají o Gábinině životě svou jasnou představu, která je ale na hony vzdálena té Gábinině. Přestože ji oba dva podporují, jak jen mohou, myslí si, že pro ni i malého Šímu by bylo dobré něco jiného. A protože Mastný velmi dobře vidí, jak Gábina na Aleše dá, rozhodne se udělat si z něj spojence, aby měl Gábinin život pod kontrolou. K čemu se ti dva chystají? V čem najdou kupodivu společnou řeč?

 

Zemětřesení u Adriany a Roberta
Adriana o svém Robertovi nepochybuje, i když její blízcí ho vidí trochu jinýma očima a snaží se ji před ním varovat. Nechtějí jim házet klacky pod nohy, jen se snaží Adrianu uchránit před dalším zklamáním. Zaláskovaná Adriana však nevidí a neslyší. Myslí si, že Robert je ten nejbáječnější partner pod sluncem. To se ale brzy změní. Jen co ho nachytá s Ájou, strhne se pořádné zemětřesení, při kterém dojde dokonce i na žádost o ruku. S jakým výsledkem?

 

Potrestaný Mário
Mário si už brzy hodně zavaří. To, co bylo zpočátku jen podezřením Vilmy Nyklové, se ukáže jako pravda. Mário je škodná, která tajně chodí do pekařství na Vilminy zásoby. Ale na každého jednou dojde, i na vykuka Mária. Lumír mu dá totiž pořádně za vyučenou… Co Lumír Máriovi udělá? A jaké to bude mít následky?

 

Luboš zachraňuje manželství
Manželství Marečkových se otřásá v základech od chvíle, kdy se Luboš přiznal Věrce, co má společného s loupežemi v Ulici. Pro Věrku to byla poslední kapka. Nedokáže mu odpustit, ani s ním nadále žít jako s partnerem. Ale Luboš to jen tak nevzdává. O Věrku už brzy zabojuje zbraněmi, které by u něj nikdo nečekal. Co udělá a s jakým výsledkem?


Pešek vs. Pavlát
Amálii hodně vykolejilo Pavlátovo vyznání i dárek, kterým jí chtěl za vše poděkovat. Amálie si nakonec náramek od něj nechala, ale kvůli Vlastimilu Peškovi s Pavlátem přerušila kontakt. Přestože to chtěla Vlastimilovi hned říct, nakonec k tomu nedošlo kvůli dění kolem Roberta a Adriany. Nyní Amálie neví, jak z toho ven. Překvapivě to rozčísne samotný Pešek, který si se svým sokem vyřídí účty. Jak?

 

Márova tajemství
Mít tajemství před partnery se moc nevyplácí, ale přiznat některé životní přehmaty a chyby není vůbec jednoduché. O tom ví své i Mára, jenž Karle zatím zamlčel několik důležitých faktů ze svého života. Karla proto pořád nemá nejmenší tušení, jaké kvítko Mára kdysi býval a že se pár let pohyboval na hraně zákona. Ale něco takové se nedá tajit věčně, zvláště když si Márovi přátelé pustí pusu na špacír… Co všechno se provalí? A jak na to zareaguje Karla?

 

Poslední kapka pro Mikiho
Kdyby nebyli Miki a Matěj na kordy, určitě by společně oslavili svůj velký úspěch. Matěj doufá, že právě převzetí ceny pro firmu, kterou spolu vybudovali, Mikiho přesvědčí, aby si svou výpověď ještě rozmyslel. Bohužel se již brzy stane něco, co Mikiho jen utvrdí v tom, že se rozhodl správně… Co se stane mezi Matějem a Mikim? A co Matěje hodně překvapí?

 

Nové díly Ulice budou tento týden plné emocí i velkých zvratů. Nenechte si je ujít.

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama