VIDEO: Nečekaný románek, intriky i zkouška dospělosti! Co se bude dít v premiérových dílech Ulice?

Publikováno 14. 1. 2018
Zdroj: Nova.cz

Udobří se Miloš s Evou? A kdo bude velkou láskou Marcely? Oblíbení herci promluvili o tom, co se bude (nejen) na jaře dít v Ulici!

Přehrát poslední díl


Spolužačky Lucie a Viky před sebou mají náročný rok. Čeká je zkouška dospělosti – maturita. Do toho to Lucka bude mít složité s přítelem i doma, kde schytá opět několik nepěkných facek! Co o dalším směřování jejich postav prozradily herečky?

Lucie a Viky

Frantu také čeká maturita, ale kromě učení musí zvládat i výchovu svého syna. „Když se Franta musí učit, tak zároveň se musí starat o malého Christiánka, protože Skyler zrovna není nablízku. Tak je Franta právě u Lišků a nechává si pomáhat od Aničky, Bedřicha a Zuzany, aby to vůbec zvládal,“ prozradil Matyáš Valenta.

Jak se točily díly na chalupě? - 8
Zdroj: TV Nova

U Maléřů nebude nouze o dramatické situace a zvraty. Dějová linie se bude hodně točit kolem Marcely. „V následující sezóně Marcelu čeká láska, takže tam bude nějaký krásný románek. Teda doufám, že krásný,“ prozradila Anička Klausnerová.

Seriál Ulice: Jaká je Marcelina máma?
Zdroj: TV Nova

A co k natáčení prozradil režisér i další herci? Podívejte se na reportáž!

 

Změní se kamarádský vztah Bedřicha a Jindry v něco víc? Zvládne Franta maturitu se synem na krku? To vám prozradí další díly seriálu Ulice, které můžete sledovat každý všední den od 18:30 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

TV Nova