Publikováno 18. 6. 2017

VIDEO: Jaká je Filipova sestřenice? Seznamte se už nyní

Zdroj: TV Nova

Marcela není tak úplně Filipova sestřenice, byť on ji za sestřenku považuje. Ve skutečnosti to je dcera Veroničiny sestřenice Hanky. A jaká je? Už nyní vám prozradíme pár věcí z jejího života.

Přehrát poslední díl

Reklama

Vášní šestnáctileté Marcely je odjakživa balet, jemuž podřizuje naprosto vše. Již několik let tvrdě dře, aby to někam dotáhla a mohla dělat balet na profesionální úrovni. Začínala jako hodně malá na základní umělecké škole, pak přestoupila na ostravskou konzervatoř. Nyní se chystá znovu přestoupit, tentokrát na pražskou konzervatoř. Nejen pro ni je to velká životní změna i zkouška, ale ona sama to tak nevnímá. Pro ni je to jen další krůček na cestě za splněním jejího snu.

 


Pro skromnou a pilnou Marcelu není problém vstávat v šest ráno i dříve kvůli tréninkům. Baletu hodně obětuje, svůj život si bez něj už ani nedovede představit. Zatímco o baletu dokáže vyprávět celé hodiny, o svém soukromí a vztazích v rodině moc nemluví. O to více pak překvapí ostatní, když se jim svěří. Filipovi třeba se svým velkým traumatem, které ji hodně poznamenalo…

 

Seznamte se už nyní s Filipovou sestřenicí Marcelou a nenechte si ji ujít příští týden!

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama