VIDEO: Kabaret v přímém přenosu! Jak se umí odvázat představitelé Matěje, Terezy, Davida, Aleny a Mikiho?

Publikováno 25. 6. 2018
Zdroj: TV Nova

Na tenhle live stream z ateliérů Ulice jeho protagonisté hned tak nezapomenou. Původně byl plánován s představiteli Davida a Aleny, jenže pak se objevil zbytek jejich partičky a bylo vymalováno. Jak se do sebe navzájem pustili? Podívejte se, tohle video vás stoprocentně pobaví.

Přehrát poslední díl

Při natáčení je s nimi na place vždycky veselo, protože se navzájem odbourávají v jednom kuse. Veselo bylo i během live streamu, který se nám tentokrát vymkl z rukou. Během chvilky se z něj stal neskutečný kabaret, který rozjel Jakub Štáfek, představitel Matěje Jordána. Ostatní se hbitě přidávali, takže najednou bylo před kamerou pět vašich oblíbenců, kteří se královsky bavili vtípky, jež byly občas docela na hraně. Za kamerou jsme jen trnuli, co všechno ještě přijde. Oprávněně? Posuďte sami. Podívejte se na nezapomenutelný live stream s Jakubem Štáfkem, Patricií Solaříkovou, Matoušem, Rumlem, Terezou Vítů a Vaškem Matějovským nyní spolu s námi. Stoprocentně vám zvedne náladu.

 

Tenhle živák se pořádně zvrtl. Jak to vypadá, když Jakub Štáfek předvádí opeřence a unáší Patricii Solaříkovou? Zaručeně lehnete smíchy spolu s nimi.

 

 

 

 

 

 

TV Nova