VIDEO: Kolaps, podrazy, pořádný průšvih i nezapomenutelné rande. Co se bude dít v Ulici?

Publikováno 5. 3. 2018
Zdroj: TV Nova

Už brzy ještě více přituhne na radnici, kde Světlana řeší následky Robertova podrazu. O pořádný průšvih se na gymplu postará Lucka, která už neustojí vztah na dálku. Rande, na něž jen tak nezapomenou, čeká Anču a Evžena. A kdo zkolabuje? Hodně to zasáhne hlavně Marcelu…

Přehrát poslední díl

Malér ve škole
Co všechno se děje ve škole, když si všichni myslí, že v ní není ani noha a je řádně zamčená? Leckdo by byl hodně překvapený. Velké překvapení čeká i na Gábinu, když ráno přijde uklidit do Otova kabinetu. Najde tam někoho, kdo tam nemá co dělat. A navíc to vypadá na pořádný průšvih, který se zřejmě jen tak neututlá kdo v něm lítá a co se stane? Jaký malér hrozí maturantům i jejich pedagogům? Nešťastná Lucka to všem nechtěně hodně zavaří…

 


Světlana na roštu

Světlana stále doufá, že se jí podaří vyřešit malér způsobený Robertovým podrazem. Veškeré naděje vkládá do jednání s architektem Weissem, jenž byl od začátku velmi vstřícný. Už brzy Světlana pozná i jeho druhou tvář… Jak Světlanino jednání s Weissem dopadne? O čem nemá ani tušení?

 


Lindin kolaps

Špatné zprávy nás vždy zastihnou nepřipravené a pokaždé s námi pěkně zamávají. Tentokrát se jednu takovou dozví Marcela, se kterou právě tato informace dost otřese. Aby taky ne, když maminka její nejlepší kamarádky jí zavolá, že Linda zkolabovala a nikdo neví, co s ní je… Jak vážné to s Lindou je? A co to udělá s Marcelou?

 


Rande Anči a Evžena

Některá pozvání na večeři v sobě nesou i příslib hezkého večera ve dvou, kdy přeskočí jiskra a dojde na dlouho očekávaná sblížení. Přesně takový večer dnes čeká Anču a Evžena, kteří by rádi posunuli svůj vztah zase o krůček dál. Hlavně Anča je odhodlaná pro to hodně udělat. Ovšem nebyla by to ona, aby se jí nestala série trapasů, díky nimž se večer naprosto vymkne kontrole… Jak dopadne schůzka Anči a Evžena tentokrát? A jaké to bude mít následky?

 


Aleš ovládá Gábinin prostor
Jak moc by měl partner zasahovat do života toho druhého a měnit ho k obrazu svému? Aleš má jasnou představu o tom, jak by měl jeho vztah s Gábinou i chod domácnosti vypadat. A začíná dělat vše pro to, aby se tahle jeho vize naolnila. Zatímco Gábinin syn Šíma vše, co Aleš podnikne nebo navrhne, nadšeně přijímá, Gábinu některé věci docela zaskočí. Aleš si ji totiž začíná dost přivlastňovat. A nejen to. Rád by opanoval její výsostné území, byť v dobré víře, že by jí to pomohlo… Co Aleš udělá? Čím docela rozhodí Gábinu? A jakou roli v tom sehraje Hynek?

 


Odhalení na MDŽ
Před pár lety se v tento den stály fronty na karafiáty a slavilo na závodních oslavách o sto šest. Přestože se časy mění, Ondra a Matouš na MDŽ nedají dopustit, zvláště když chtějí překvapit Jindru, která bere podobné věci s dost velkým nadhledem. Tentokrát se ale budou hodně divit hlavně oni sami, jen co k Jindře bez předchozího varování dorazí… Kdo a jak si gratulanty vychutná? A co překvapivě přizná Jindra?

 


Nenechte si ujít nové díly Ulice. Tento týden bude plná nečekaných zvratů, které hodně ovlivní životy vašich starých známých.

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova