VIDEO: Loupež, podrazy, velký podvod i nečekaná žárlivost. Co se bude dít v Ulici?

Publikováno 13. 11. 2017
Zdroj: TV Nova
Témata:

Tento týden se stane v Ulici zločin, o kterém budou mluvit všichni starousedlíci. Zloději si totiž vezmou na mušku Květina podvodu. Jenže v tomto případě nic není takové, jak se na první pohled zdá… Čeho všeho je Květa schopná? Na koho se zaměří policie? A co jen tak neskousne Hynek?

Přehrát poslední díl

Otcovský souboj
Hynek nedá na Šímu dopustit, i když s Gábinou už pár let nežije a nedávno se mu narodil druhý syn. Pro Šímu je však stále táta, záleží mu na něm, snaží se s ním být, jak jen to je možné. V Alešovi má však nečekanou konkurenci. Gábinin nový partner totiž zdárně supluje jeho otcovskou roli na všech frontách. S tím se Hynek nehodlá smířit, a tak vyrazí do otcovského souboje. S jakým výsledkem? A jak se k tomu postaví Gábina?

 

 


Vykradená hospoda
Ulice je sice hodně klidné místo, ale i tady musí občas zasahovat policie, což je pro všechny starousedlíky velká událost. Také tentokrát se informační kancelář Ulice Vilma Nyklová bude snažit zjistit, co se děje, protože roj policistů v čele se dvěma vyšetřovateli se bude motat v těsné blízkosti – kolem Květina penzionu a hospody. Na mrtvici bude nejen personál, ale i samotná Květa, jíž zmizí pořádný balík peněz… Co se stane v hospodě? Proč to zamává i s Věrkou Marečkovou a Šárkou? A k čemu potřebuje Květa právě teď Radka Mastného?

 


A zase ten Mário

Když se Mário poprvé objevil, způsobil v Ulici a hlavně u Nyklových docela slušný rozruch. Tehdy si všichni včetně Venduly, která s ním kdysi chodila, oddechli, že zase odjel. Ovšem ne napořád. Mário je zpět, samozřejmě bez jakéhokoliv předchozího varování, čímž se Vendule postará o dost krušné chvilky. Začne totiž hrozit, že se u ní doma provalí, jak to spolu doopravdy mají. A nebyl by to Mário, aby už vzápětí nelítal v dalším průšvihu, jenž bude tentokrát mnohem větší než všechny ostatní… Co Mário vyvede? Proč se na něj zaměří policie? Čím nejen Vendule docela slušně zavaří?

 


Bedřichovo podezření

Bedřich je moc rád, že má krásnou dceru, jenže šťastný není. Hodně mu chybí Anča, kterou stále miluje a která od něj odešla právě kvůli jeho nemanželskému dítěti. Teď navíc Bedřich zjišťuje, že se kolem Anči až podezřele často motá nový chlap – Evžen Šmýd. Bedřich už brzy zastihne ty dva v situaci, jež ho jen utvrdí v tom, že Anča a Evžen spolu něco mají… Co Bedřichovi způsobí bezesnou noc? A co všechno se mu podaří o Anče a Evženovi zjistit?

 


Robert v úzkých

Robert nečekaně doplatí na své podrazy. Najednou začne řešit dost velký malér, který bude nad jeho síly, schopnosti i možnosti. Ovšem Robertovi ani tohle velké varování osudu nestačí. Naopak to vezme jako další hozenou rukavici. Opět šikovně zmanipuluje své okolí, aby udělalo přesně to, co potřebuje. Tentokrát se však pustí na velmi tenký led… Co Robert provede? A jaký malér potřebuje co nejdříve vyřešit?

 

 

 

 

 

TV Nova