VIDEO: Loupežné přepadení, překvapivá odhalení i tvrdý boj. Co se bude dít v Ulici?

Publikováno 20. 11. 2017
Zdroj: TV Nova
Témata:

Ulice bude už brzy na nohou kvůli loupežnému přepadení, jež nezůstane bez následků. O Vendulu se začnou všichni bát, jenže vypjatých okamžiků bude tentokrát v Ulici mnohem víc. Na co se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Loupežné přepadení
V Ulici již brzy nastane noc, která je přesně tou, kdy má člověk neklidně spaní, kdy něco visí ve vzduchu a je jen otázkou času, než dojde k neštěstí. Pak už stačí opravdu málo, aby se člověk ocitl v ohrožení života tam, kde se cítí nejbezpečněji, u sebe doma. Noční můry se najednou stanou realitou, v domě Nyklových dojde k útoku, z něhož mrazí. A to jen proto, že Vendula nechtěně překazí plány někomu, kdo za žádnou cenu nechce skončit v base… Záchranka, policie, vyšetřování, strach o blízké… Jak se tohle podepíše na životech obyvatel Ulice?

 


Evžen vs. Robert
Jak dlouho může někdo manipulovat ostatními, než to praskne a vše se provalí? Robert je čím dál drzejší a neustále zkouší, co všechno si ještě může dovolit vůči rodině Adriany i vůči Adrianě samotné. Stačí jen zvolit správná slova, nasadit náležitě tragický výraz, a hned dosáhne svého. Tentokrát to už ale vážně přežene. Jakmile Evžen zjistí, co jeho dceři Robert provedl, s konečnou platností mu dojde trpělivost a Roberta si pořádně podá. S jakým výsledkem? A co ho tak namíchne?

 


Květina potupa
Květa chtěla Gábinu zničit, aby konečně dosáhla svého a získala prostory bývalého kadeřnictví, v nichž si Gábina otevřela svůj salon. Květa udělala na Gábinu pár podrazů, rozhádala se kvůli tomu s Radkem Mastným, teď se ale přijde překvapivě usmířit a dokonce i omluvit. Ovšem Gábina není žádná naivka a Květě předvede, jak ostré lokty umí mít. Jakou lekci dá Gábina Květě? A proč ten náhlý obrat u Květy?

 


Podnikání vs. láska
Láska, nebo byznys? Co je důležitější? Přestože to má Matěj Jordán v hlavě srovnané a vždy mu záleželo na blízkých, tentokrát to u něj tak jednoznačné není. Ne proto, že by Lucku nemiloval. Právě naopak. Jenže coby podnikatel se prostě nemůže vykašlat na práci ve chvíli, kdy je třeba zamakat, aby firma i nadále prosperovala. Tohle každý chápe. Matěj však udělá něco, čím Lucku dost raní, něco, kvůli čemu se Lucka dokonce i sesype… Co se stane? Proč Lucka skončí v slzách? Jak vlastně Lucka a Matěj svůj vztah vnímají?

 


Bitka v Coolně
První láska dokáže člověka hodně potrápit, zvláště když se vztah nepovede podle jeho představ. O tom už něco ví i Filip, který je v háji kvůli Martině. Již brzy si ho navíc vychutná jeho sok Ben, jenž se tentokrát strefí do Filipova hodně citlivého místa. To si Filip samozřejmě nenechá líbit a na Bena vystartuje. Dokonce dojde i na pěsti… Jak jejich bitka skončí? Jak je na tom Filip doopravdy? O čem nemají jeho blízcí ani potuchy?

 


Lekce pro Bedřicha
Bedřich Liška nechtěl před rokem o malém dítěti ani slyšet, protože se na péči o ně již necítil. Osud to ale zařídil jinak. Teď je Bedřich nejen dědou ročního Chrise, ale i tátou dvouměsíční Lady, takže to má stereo. Franta, jenž má s péčí o mimino již bohaté zkušenosti, mu nyní dává cenné rady, jak na mrňata zvládnout. Bedřich navíc díky Chrisovi poznává, na co všechno se u Lady připravit. A již brzy mu dojde, že to nebude žádná idylka… Co Bedřicha překvapí? Čím pobaví Frantu? A jak to spolu nyní mají Bedřich a Anča, která od něj odešla právě kvůli jeho nemanželskému dítěti?

 

 

 

 

 

 

TV Nova