Publikováno 16. 7. 2018

VIDEO: Lukáš Binar odhaluje: Nová láska na obzoru?

Zdroj: TV Nova

Sympatický milionář Lukáš Binar se na jaře rozešel se svou přítelkyní, protože jim to přestalo ve vztahu klapat. Od té doby je Lukáš stále sám. Že by se u něj po prázdninách konečně začalo blýskat na lepší časy a potkala ho nová láska? Toto video vám napoví.

Přehrát poslední díl

Lukáš a Gábina toho mají společného víc, než by zpočátku tušili. Jsou stejná krevní skupina, oba mají své vize, za kterými si jdou, oba jsou kreativní a svým způsobem i sympaticky trhlí, když na to přijde. Navíc oba nedávno zažili krach partnerského vztahu. Zatímco Gábinu rozchod s Alešem dost vzal, Lukáš ten svůj rozchod zas až tolik neřešil, i když i jeho docela zasáhl. Co se týče vztahů, má v tom Lukáš jasno – oba partneři musí být ve vztahu šťastní a navzájem se tolerovat. Pokud vztah přestane fungovat, je lepší ho hned ukončit, než se v něm kdovíjak dlouho trápit. Jak Lukáš, tak Gábina jsou nyní stále sami. A právě Lukáš teď naznačuje, jak to s ním bude po prázdninách dál. Co ho čeká a nemine? Podívejte se.

 

Že by se Lukáš Binar konečně dočkal nové lásky? Toto video vám napoví.

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.7. | 21:10 jana-hlidkova
5
Pro antunes: Tak se na to nedívej, krasavče!!!!!
16.7. | 16:48 antunes10
-12
Snad tam už kobyla nebude ne???
18.7. | 07:40 acsnorth
-2
Náhlasit nevhodný komentář
esko je mi fuk, co se kde děje a mě tedy odnikud nevyhodili, jelikož jsem nikde nebyl. furt to tu melete a přitom se odsud nehnete, takže z toho jasně vyplývá, že buď to tam stojí za prd, nebo dřepíte u počítačů celé dny a rybíz shnije. hi hi.
17.7. | 22:33 eska-1
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Vážně? A v té partě jsi patrně vedoucí, že? A jaký náš fb? To myslíš ten jak tě odtud vyhodili?Tak jak můžeš vědět, co se tam děje, když tam nejsi?
17.7. | 20:20 acsnorth
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jasně esko a proč ne.ten váš fb asi nic moc když jste furt nalezlý tady.
17.7. | 19:36 eska-1
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Teprve teď jsem si všimla. Ty se tu snad cítíš být v partě? :-)))))
17.7. | 11:55 acsnorth
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Esko snaha se cení,ale musím tě zklamat,neodejdu,moc se mi tu líbí.
17.7. | 11:20 eska-1
0
Náhlasit nevhodný komentář
O podrážděnosti máme docela odlišné představy. Chudinko nešťastná Vždyť my si tu z tebe tropíme šprťouchlata a tobě to vůbec nedochází. Taky si najdi nějaký klub. Ale oni tě asi někde nechtějí, co?
17.7. | 11:06 acsnorth
3
Náhlasit nevhodný komentář
esko mě nic neštve, ale ty jsi nějaká podrážděná, nechceš taky do klubu omývaček???
17.7. | 10:36 eska-1
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Jo jo. Seš opravdu ubožák a nevíš vůbec nic. A to tě hlavně štve. Můžeš si psát o bečení a natvrdlosti až do alelujá. Prostě jsem tě nachytala a ty sis toho vůbec nevšimlo, ty stvoření jedno.:-)))) Ahoj.
17.7. | 10:18 acsnorth
2
Náhlasit nevhodný komentář
esko zase zbytečně bečíš, a ještě jsi natvrdlá.
17.7. | 09:51 eska-1
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vážně? Já zbytečně a ty? Opravdu ti není ani trochu stydno? Svůj osud asi snášíš na rozdíl od těch, které napadáš, velice těžko, co?