Publikováno 3. 5. 2018

VIDEO: Máriův nový klip: Radek má malýho

Zdroj: TV Nova

Mário vypustil do světa další track. A opět to je bomba, možná ještě větší než rapující Vilma Nyklová. Tentokrát se totiž Mário zaměřil na malé mužství velkého ješity Radka Mastného. Ode dneška mají všichni jasno. Radek nemůže! Má malýho. Podívejte se, tohle vás zaručeně pobaví.

Přehrát poslední díl

Mário před pár dny zajásal, když zjistil, co čirou náhodou nahrál. Ujištění, že Radek má malýho, je přesně to, co Mário potřeboval jako základ pro další track. A tenhle bude podle něj ještě větší pecka než ten o Pavlíkovi a Vendulce, v němž tak úžasně rapuje Vilma Nyklová. Tentokrát v Máriově tracku účinkuje jiná hvězda Ulice – Květa Vavrušková. Své čestné místo v něm má i Radek Mastný, kterého nutí do práce s malým vercajkem. Podívejte se, tohle se vážně povedlo.

 

Tenhle Máriův klip prostě musíte vidět! Lehnete při něm smíchy.

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.5. | 00:46 kleito
25
Ten klip nemá chybu ... Mária jsem fakticky nesnášela, ale po tomhle - stal se ...
8.5. | 11:04 bajkerplatan
0
Zuzymajkldžeksn
8.5. | 11:04 bajkerplatan
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zuzymajkldžeksn
7.5. | 11:15 zuzyjacksonka
5
Náhlasit nevhodný komentář
Jóó Mário, ty jsi ale borec, konečně Mastnýmu někdo skřípnul tipec!!! :-)) Naprostý souslas s Kleito!♥ Taky jsemho nesnášela, iritoval mě ale toto se mu pvedlo, vidět toho zmetka Mastnýho, jak si z něj dělají prču je k nezaplacení!! :-) Jeď Mário !!! jen do něj!
5.5. | 13:46 bajkerplatan
1
Náhlasit nevhodný komentář
Co je YouTube?
5.5. | 09:19 ironeddie
7
Náhlasit nevhodný komentář
Super ! :-))))))) Ešte by to možno chcelo jednu slohu. S Máriom a tými videoklipami je to skvelé oživenie. Youtube zaberie aj na masňáka :-)))))
4.5. | 00:46 kleito
25
Náhlasit nevhodný komentář
Ten klip nemá chybu ... Mária jsem fakticky nesnášela, ale po tomhle - stal se mou nejoblíbenější postavou v seriálu. Na Mastného byl každý krátký a pak přijde takové ušaté nemehlo a ejhle - ostuda je tu (a jaká hihi ...