VIDEO: Mikuláš, zemětřesení u Marečkových i Adriany a Miloš v akci. Co se bude dít tento týden v Ulici?

Aktualizováno 4.12. 2017 10:32
Zdroj: TV Nova
Témata:

Pro Marečkovy i Peškovy nastává zlomový týden, kdy se vztahy v rodinách pořádně otřesou v základech. Zatímco jim do smíchu moc nebude, s Milošem bude o zábavu postaráno. K tomu trapas Terezy a Davida a samozřejmě i Mikuláš v Ulici! Na co se můžete těšit tento týden?

Přehrát poslední díl

Mikuláš a čert u Gábiny
Dnes večer se to bude v ulicích opět hemžit Mikuláši, čerty a anděly. Také v Ulici se tahle trojice objeví, a to ne ledajaká. Pomalu osmiletý Šíma už je velký kluk, kterého nějaký čert nemůže rozházet. Moc dobře totiž ví, jak to chodí a kdo se ho pokoušel vloni vystrašit. Tentokrát to ale bude přeci jen trochu jinak. Aleš totiž vymyslí takového Mikuláše, že na něj Šíma hned tak nezapomene. A nebude sám… Kdo si letos zahraje na čerta, anděla a Mikuláše? A kdo si tuhle tradici prodlouží až do následujícího večera?

 


Adrianino překvapivé rozhodnutí

Zamilovaná Adriana si je jistá, že Robert je ten pravý. Ráda by vztah posunula opět o krůček dál, a tak se rozhodne k poměrně radikálním změnám, jež se dotknou nejen jejích blízkých. Opráší máminy velké plány, z nichž nakonec sešlo, sejde se s tátou, aby ho požádala o pomoc, a poprvé otevřeně přizná, co má v úmyslu. Jenže právě tohle je to poslední, v čem by ji táta a děda byli ochotni podpořit... Co to udělá se vzájemnými vztahy v rodině? Co vlastně Adriana chystá? A čeho se začne obávat její děda Vlastimil Pešek?

 

Krize u Marečkových
Věra Marečková zlomila nad svým mužem hůl. Jeho přiznání, co má společného s loupežemi v Ulici, pro ni bylo poslední kapkou. Luboš u ní skončil, o nějakém usmíření nemůže být ani řeč. Tentokrát je to ale mnohem horší, než by Mára i samotný Luboš čekali. Věrka všechny překvapí svým rozhodnutím i radikálními kroky, jež učiní… Co Věrka udělá? Kam až krize v manželství Marečkových zajde?

 

Miloš zasahuje
Tři muži a dvě nemluvňata je jasná přesilovka ve prospěch zasloužilých otců. Tentokrát však bude mít trojice tatínků plné ruce práce, protože nemluvňata opět předvedou, jak nevyzpytatelná občas dokážou být. Na ostříleného pardála Miloše Knoblocha si ale nepřijdou. Ten je připraven na vše. Jenže ne všechny zlepšováky, které vymyslí, jsou pro mimina to pravé ořechové… Jak si Bedřich, Miloš a Franta poradí s malou Ladou a Chrisem? A čím Miloš hodně překvapí Bedřicha?

 


Trapas Terezy a Davida

Není snad zamilovanější pár v Ulici, než jsou David a Tereza. Přestože spolu chodí už pár týdnů, stále se nemůžou nabažit jeden druhého. Má to ale malý háček – na schůzky mimo školu není čas. S tím se ti dva ovšem nehodlají smířit, zvláště když vzájemná přitažlivost je tak velká, že se to už prostě nedá vydržet. Už brzy zjistí, že fyzikální kabinet je přímo ideálním místem na zašití, jenže tentokrát se chybička vloudí… Kdo a při čem Terezu a Davida vyruší? A jak z toho zamilovaný pár vybruslí?

 


Ančina schůzka s Evženem

Na téhle schůzce Anče Liškové hodně záleží. Bere to jako poslední šanci, kterou už nesmí promarnit, jinak o Evžena Šmýda zřejmě přijde. A to by opravdu nerada, protože jí je čím dál sympatičtější. O to více ji mrzí, že všechny domluvené schůzky zatím dopadly, jak dopadly. Teď je ale odhodlaná udělat všechno pro to, aby jejich setkání klaplo, jak má. Jenže i tentokrát zasáhne osud a Anče nabourá její plány. Stačí jedna malá nehoda, aby bylo opět všechno jinak… Co se Anče přihodí? A jak na to zareaguje Evžen Šmýd?


Nenechte si ujít nové díly Ulice! Budou plné velkých zvratů i humoru.

 

 

 


 

TV Nova