Publikováno 19. 3. 2017

VIDEO: Nečekané jiskření, vyhrocené konflikty i šokující zjištění. Co se bude dít v Ulici?

Zdroj: TV Nova
Témata:

První jarní týden přinese do Ulice nebývalé jiskření, a to nejen u Terezy. Zamilovaných dam bude mnohem víc, než by kdokoliv čekal. Vedle toho však dojde i na drsné vyřizování účtů, šokující zjištění a překvapivá odhalení. Co se bude dít v nových dílech?

Přehrát poslední díl

Reklama

A zase ten Robert…
Šarmantní Robert ví, jak si naklonit ženské srdce a jak se chovat k dámám. Vendula je z něj paf už několik dní. Okouzlil ji hned při seznámení. A v pátek se jí jen potvrdilo, že právě on je její vysněný rytíř na bílém koni. Teď se zdá, že Robertovo kouzlo začíná působit i na Denisu. Jak daleko to mezi nimi zajde?

 


Zamilovaná Tereza
Tereza se po dlouhé době opět zamiluje. Tentokrát to ale bude úplně jiné než u jejích předešlých vztahů. Tereza do toho skočí po hlavě, aniž by řešila budoucnost. Prostě se rozhodla, že si začne užívat života se vším všudy. To překvapí všechny její blízké, protože takovou Terezu ještě neznají. Ale jakmile poznají i jejího Lorenza, rázem pochopí…

 


Ota v úzkých

Užívat by si chtěla i Hedvika, která se už viděla v bílých šatech před oltářem. Jenže na svatbu může zapomenout alespoň do té doby, než se Ota rozvede. A právě v tom je malý háček. Milý Ota netuší, jak to udělat, když si svou ženu vymyslel. Nebyla by to ale Hedvika, aby to nechala jen tak. Co všechno Ota udělá, aby se neprovalila jeho lež? A jak to bude s jeho svatbou?

 

 


Rvačka Tonyho a Jirky

Tonymu chybí holky i Digi, ale kvůli Jirkovi za nimi už nechce chodit. Nestojí o to, aby se u Digi doma cítil jako vetřelec a díval se na to, jak se tam roztahuje jeho sok. Nejraději by se s ním už nikdy neviděl, jenže tohle se mu nepoštěstí. Už brzy se opět náhodou potkají. A hned z toho bude pořádná bitka s hodně bolestivými následky. Ke všemu dojde i na lámání chleba a nečekaná ultimata, která Tonyho zasáhnou víc, než by kdokoliv čekal. Ztratí Digi a holky úplně?

 


Krize u Liškových

Manželství Anči a Bedřicha se už pár dní otřásá v základech. Od chvíle, kdy Bedřich přiznal, že Jindra čeká dítě s ním, zažívá peklo doma i v práci. Teď bude ještě hůř, protože se z Amsterodamu vrací Franta. A ani Anča nebo Ondra mu to nemíní nikterak ulehčovat. Co bude pro Bedřicha hodně těžké?Strach o Věrku

Věrka se jeví jako železná lady, ale zdání klame. I tahle dáma má své slabiny, které už brzy zaskočí i ji samotnou. Ani v nejmenším nečeká, že ji zradí vlastní tělo. A co víc, už vůbec nečeká, že se díky tomu stanou věci, které s ní pořádně zamávají. Myslela si, že se může na své blízké spolehnout. Teď ale zjistí, že to není tak úplně pravda. Naopak odhalí jedno šokující tajemství… Co Věrčino odhalení udělá se vztahy v rodině?

 


Simonin tvrdý konkurenční boj

Simona teprve teď zjišťuje, že podnikání a vedení salonu není žádná hračka, i když se to tak na první pohled zdá. Ani letité zkušenosti kadeřnice a opora blízkých nestačí ve chvíli, kdy Simona zjistí, že jí jde někdo po krku a že bez ostrých loktů nemá šanci. Jak zvládne další bitvu o svůj salon? Jakému nepříteli čelí tentokrát?

 

První jarní týden bude v Ulici pořádně nadupaný! Nenechte si ujít nové díly, které přinesou nejen jarní jiskření, ale i drsné vyřizování účtů a šokující zjištění.

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

21.3. | 08:59 sabatin
9
Náhlasit nevhodný komentář
Tereze,novou lásku přeji,ale raději,bych vedle ní viděla kolegu Davida!!!
Reklama
reklama